رفتن به مطلب
nekanews

ارسال عکس همراه با مطلب

پست های پیشنهاد شده

وقتی میخوام مطلب بفرستم تو سایتم به همراه عکس نمی خوام از گزینه پائین ادیتور یعنی تصویر استفاده کنم . میشه امکاناتی اضافه کرد که من به صورت مستقیم ( Browse )عکس رو انتخاب کنم و بعد از ذخیره مطب عکس به صورت خودکار به مطلب اضافه بشه مثلا با یک سایز و مثلا در قیمت چپ مطلب

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما توسط همون تصویر، عکستون رو قرار میدید و توسط پلاگین هایی که موجوده، تصاویرتون رو در یک سایز خاص نمایش میدید

برای راحتی کارتون بنده به شما K2 رو پیشنهاد میکنم

یا علی

لینک به ارسال

k2 به درد کار من نمی خوره من نمی خوام از پلاگین استفاده کنم می خوام کد نویسی بشه برای من این تصویر رو ببینید این مامبو یکی از دوستام برای من این کارو انجام داد من حالا ارتقاء دادم به جوملا 2.5.8 و می خوام که دوباره اینتوری بشه به این تصویر نگاه کنید تو قسمت اول من یک عکس انتخاب می کنم + مطلب و بخش و مجموعه پااین هم که الان در تصویر نیست 5 تا بروز داره که من عکس انتخاب می کنم و خودکار در ادامه مطلب می ندازه

http://www.nekanews.ir/Imag22.jpg

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...