رفتن به مطلب
pegasus

مشکل نصب قالب iStor

پست های پیشنهاد شده

سلام

من می خوام قالبی که جدید خریدم رو روی لوکال بیارم (چون طول می کشه تا روی سرور ذخیره بشه و نشونم بده) و هنوز هیچ محتویاتی واردش نکردم و فقط متن های ارائه شده خودش روش هست. از فایلهای ریشه تو سی پنل بک آپ گرفتم که پدرم دراومد و بیچاره شدم :s . بعد از نصب و تنظیمات دیتابیس (تنظیم کانفیگ فایل ) گیر داد و جواب نداد که نداد. Error داد که نمی تونه به دیتابیس وصل بشه. از خیر این روش گذشتم.

رفتم سراغ [/align]اینکه قالب رو مجانی پیدا کنم تا بتونم نصبش کنم (نمی دونم چقدر درسته چون جایی که ازش خرید کردم بهم گفته نمی تونیم قالب رو بهتون بدیم فقط برام آپ کردن رو دامین) یه جا نسخه انگلیسیشو پیدا کردم با بسته Quick start. نصب کردم و بعد از اجرا از کل نصب فقط اینو تو هوم پیج بهم نشون می ده! بعضی لینکاشو که می رم صفحه توشون درسته ولی خیلی جاها هم ارور می ده و هیچی نشون نمی ده

30330272729352109124.jpg

مشکل چیه؟ خسته شدم ، چند روزه دارم روش کار می کنم. چطوری اینو حل کنم. اگه کسی بلد باشه کار چند دقیقه است به خدا اما منو از زندگی انداخته

فقط ساده توضیح بدین که مبتدیه مبتدیم :(

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
چون طول می کشه تا روی سرور ذخیره بشه و نشونم بده

در این مورد باید عرض کنم خدمتتون که احتمالا قالبتون از فشرده ساز gzip استفاده میکنه باید از تنظیمات قالبتون غیر فعالش کنید

شما این کار رو بکنید شاید مشکلتون حل بشه

یا علی

لینک به ارسال

چطور ، از کجا این کارو انجام بدم ؟ تا حالا این کارو نکردم

لینک به ارسال

تنظیمات قالب در کجای سی پنل هست که از اونجا وارد بشم؟ من مبتدیم و اصلاً مسیرها رو نمی دونم

لینک به ارسال

دوست عزیز پیشنهاد میکنم ابتدا آموزش جوملا رو مطالعه بفرمایید!پ

در منوی افزونه ها، مدیریت قالب، و روی قالب مورد نظرتون کلیک میکنید تا وارد تنظیمات قالب بشید

یا علی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...