رفتن به مطلب
alireza10025

مشکل آپلود و نصب فایل

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان عزیز ، من امروز هنگامی که در گزینه نصب میخواهم افزونه ای را نصب کنم ارور زیر مشاهده میشود

(JFTP::store: Bad response

اخطار! - عدم موفقیت در جابجایی فایل)

من حتی دسترسی پوشه tmp و log را بر روی 777 قرار دادم و تاثیری نداشت و در نصب هر افزونه ای چنین اروری مشاهده میشود .

دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید

با سپاس

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دوست عزیز درباره این مشکل بارها بحث شده

در سایت جومینا هم راه حلش گفته شده

شما متن ارور تو گول سرچ کن پیدا میشه

لینک به ارسال

با سلام

دوستان یک مشکل هست که متوجه شدم که حتی از توی سرور هم نمی تونم آپلود کنم و بعد از ورود به سی پنل و انجام مراحل آپلود ، چیزی آپلود نمی شود

لینک به ارسال

دوستان من با مدیر هاست تماس گرفتم و مشکل آپلود از طریق سرور حل شده اما مشکل در قسمت نصب هنوز به قوت خود باقیست و هنگام نصب یک کامپوننت از طریق گزینه نصب در بخش مدیریت ارور زیر مشاهده میگردد:

JFolder::create: Infinite loop detected

JFTP::store: Bad response

اخطار! - عدم موفقیت در جابجایی فایل

Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/home/negarsta/public_html/tmp) is not within the allowed path(s): (/home3/negarsta:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home3/negarsta/public_html/libraries/joomla/filesystem/file.php on line 329

Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/negarsta/public_html) is not within the allowed path(s): (/home3/negarsta:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home3/negarsta/public_html/libraries/joomla/filesystem/folder.php on line 392

Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home/negarsta) is not within the allowed path(s): (/home3/negarsta:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home3/negarsta/public_html/libraries/joomla/filesystem/folder.php on line 392

Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/home) is not within the allowed path(s): (/home3/negarsta:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home3/negarsta/public_html/libraries/joomla/filesystem/folder.php on line 392

Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/) is not within the allowed path(s): (/home3/negarsta:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home3/negarsta/public_html/libraries/joomla/filesystem/folder.php on line 392

Warning: is_dir() [function.is-dir]: open_basedir restriction in effect. File(/) is not within the allowed path(s): (/home3/negarsta:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home3/negarsta/public_html/libraries/joomla/filesystem/folder.php on line 392

Warning: is_file() [function.is-file]: open_basedir restriction in effect. File(/home/negarsta/public_html/tmp/RSSeo_R11-J2.5.zip) is not within the allowed path(s): (/home3/negarsta:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home3/negarsta/public_html/libraries/joomla/filesystem/archive/zip.php on line 126

نمیتواند فایل نصبی بسته را بیابد

ممنون بابت همکاری شما

لینک به ارسال

سلام

اول دسترسی پوشه tmp و log را بررسی كنید كه روی 777 باشد

بعد هم مسیر پوشه‌های tmp و log در فایل configuration.php رو بررسی کنید احتمالا مسیر اشتباه وارد شده است

لینک به ارسال

دوستان گرامی

من در تماس با سرورم پیامی دریافت کردم مبنی براینکه:

در تنظیمات اف تی پی جوملا بررسی کنید آی پی (25.5.5.26) ست شده باشد

حالا این آی پی را من کجا باید بررسی کنم که ست شده باشد

با سپاس

لینک به ارسال

با سلام و احترام

سعید عزیز اگر منظور شما اینجاست این آی پی مقابل کدامیک از موارد زیر باید قرار گیرد

فعال بودن FTP خیر بله

هاست FTP

پورت FTP

نام کاربری FTP

رمزعبور FTP

ریشه FTP

با سپاس

لینک به ارسال

با سلام

دوست گرامی من هیچ پیام خصوصی دریافت نکردم

در حال حاضر هیچ پیام خصوصی‌ای در این پوشه وجود ندارد.

لینک به ارسال

دوست عزیز من تیک دریافت ایمیل از دیگر کاربران را فعال کردم . فکر میکنم اینطوری میتوانم پیام شما را دریافت کنم

با سپاس

لینک به ارسال

[align=right]

دوستان حل شد ممنون

سلام چطوری حل شد ؟

بی زحمت توضیح بده منم همین مشکلو دارم

[/align]

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...