رفتن به مطلب
jooomina

مشکل با ماژول عضویت

پست های پیشنهاد شده

با سلام.

من یک قالب خریداری کردم که به صورت بسته نصبی بود.وقتی نصب کردم خود قالب ماژول عضویت و ورود رو نداشت .به قسمت ماژول های جوملا رفتم دیدم ماژولی هست به نام acces member .این ماژول رو در یک موقعیت منتشر کردم .ولی فقط برای ورود بود و گزینه ای برای عضویت نداشت.از این رو ماژول هایی رو دانلود کردم ولی با تعجب میدیدم فقط قسمت ورود اعضا رو دادن و گزینه عضویت رو ندارن. توی گزینه های این ماژول ها هم اگر قسمتی بود که مربوط به تنظیم حالت عضویت بود تیک میزدم ولی خبری از گزینه عضویت نمیشد.

فقط یک ماژول دانلود کردم که دو حالته بود و وقتی دیفالت رو عضویت انتخاب میکردی یک فرم نمایش میداد که مثل عضویت سریع بود.

سوال من اینه که مگه خود جوملا ماژولی برای ورود و عضویت نداره؟

این ماژول به چه نامی هست ؟ چون هر چه گشتم نبود.

چرا ماژول هایی که دانلود میکردم قسمت عضویت رو نداشت؟

چند روزه با این مشکل دست و پنجه نرم میکنم و به جایی نرسیدم.

مثلا bt loginrigister و خیلی ماژول دیگه دانلود کردم ولی فایده ای نداشت.

لطفا راهنمایی کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

نیازی به افزونه نیست . خود جوملا بطور پیشفرض این ماژول رو داره . که در فارسی به نام "فرم ورود به سایت" و در لاتین به نام "Login" میتونید ببینید و ایجادش کنید

البته برای ثبت نام شدن یا نشدن کاربران گزینه ای در قسمت تنظیمات بخش مدیریت کاربران قرار داره که در فارسی "صدور مجوز برای ثبت نام کاربران" و در لاتین "Allow User Registration" میباشد که میبایست روی بله قرار داشته باشد تا کاربران قادر به ثبت نام کردن باشند

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...