رفتن به مطلب
hojjat_web

مشکل عجیب مدیریت جوملا !!!!!!!!!

پست های پیشنهاد شده

سلام

یه مشکل عجیب با مدیریت جوملا پیدا کردم

حدود 2 ماه دارم با سایت کاردم و هیچ مشکلی هم وجود نداشت تا امروز یه سری مشکلات عجیب و غریب بر خوردم

اولین مشکل فونت مدیریت توی مروگرهای کروم و اینترنت اکسپلورر بزرگ شده ! که قبلا اینجوری نبود

دومین مشکل : برای اضافه کردن مطلب در کامپوننت k2 وقتی مطلب جدید را میزنم دوباره برمیگرده به همون صفحه !

سومین مشکل : برای اضافه کردن عکس داخل ادیتور وقتی پنجره پاپ آپ آپلود باز میشه و عکس را آپلود میکنم یه دفعه توی صفحه پاپ آپ خود قسمت ادمین به صورت کامل لود میشه !

مجموعه ها داخل k2 ویرایش نمیشند

کلا از این مشکلات عجیب غریب زیاد ایجاد شده !!!!

نمیدونم چی شده ! اصلا کامپوننت و مازول جدیدی هم اضافه نکردم که بگم به خاطر اون بوده

جالبه حتی لینک rss سایت هم دیگه کار نمیکنه !!!!!

موندم مشکل چیه چه کنم !!:s

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یه مشکل دیگه !! فایل htaccess.txt که تغییر نام داده بودم به .htaccess را هم توی سایت نمیبینم . وقتی هم میخوام ایجاد کنم ارور میده که همچین فایلی وجود داره ! کپی هم میکنم جاش باز چیزی دیده نمیشه !!!!!!

مشکل htaccess.txt حل کردم . فکر نکنم از اون باشه . یه لحظه فکر کردم از اونه .... نمیدونم چی شده . توی مطل اجاد کردن خیل مشکل پیدا کردم . :(

لینک به ارسال

سلام

هنگامی که در سی پنل گزینه file manager رو که زدید پنجره کوچکی که باز شد در زیر آن پنجره دو گزینه چک باکس داره. هر دو رو تیک دار کنید و وارد روت هاست تون بشد.

دوتا htaccess میبیند. یکی که خالیه رو پر کنید و آن یکی که برای جوملا تون است رو سریع به htaccess. تبدیل کنید.

دقت کنید نقطه پشت حرف باید باشه نه جلوی آن

در پناه ایزد

لینک به ارسال

مشکل htaccess. حل شده

کل سایت را اوردم روی لوکال با دیتابیش خئدش - چک کردم و باز این مشکل وجود داشت

اما وقتی یه دیتابیس از قبل که بکاپ گرفته بودم را روی همین سرویس گذاشتم مشکلی وجود نداشت !!! الان فهمیدم مشکل چیزیه که توی دیتابیس ثبت شده . اما نمیدونم چیه:s !!!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...