رفتن به مطلب
yasser360

چند مشکل در تنظیمات جوملا 2.5

پست های پیشنهاد شده

سلام.در سایت زیرمن درتنظیماتش چندمشکل دارم و نمی دونم چطور و ازکجا این تنظیمات رو اعمال کنم.ممنون میشم راهنماییم کتید.

اول اینکه روی هر خبر که کلیک می کنید خبر در صفحه جدید باز میشه که نمی خوام اینطوری باشه و می خوام همه خبر ها در همین صفحه باز شه.

دوم اینکه با وجود اینکه عکس ها در خبر های صفحه اصلی هستندولی وقتی روی خبر کلیک می کنیم تا باز شه دیگه عکسی توش نیست.

http://dr-abbasi.com/

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

دوست من ارسال پی در پی اسپم موجب دریافت اخطار هست که همین طور هم شد.

اما در باب سوالات شما:

1- در این نسخه از گلوبال نیوز در کد ها دست کاری شده تا لینک ها در صفحه ی جدید باز شد. این نکته از جهات مختلف به نفع سایت شماست. اما اگر بر خواسته ی خود استوارید می توانید نسخه ی اصلی گلوبال رو دانلود و نصب کنید.

2- ماجرای عکس ها هم به تنظیمات مطلب و نوع مطلب گذاری شما بر می گردد. شما عکس ها رو از چه طریقی در مطلب بارگذاری کردید؟ بصورت مستقیم در ادیتور و یا از طریق فیلد عکس مطلب که در جوملا 2.5 وجود دارد؟

به احتمال زیاد از طریق فیلد عکس مطلب این کار انجام شده و در تنظیمات مطلب نیز مقدمه ی مطلب روی مخفی تنظیم شده. اگر می خواهید عکس در متن نیز نمایش داده شود یا باید بصورت مستقم در ادیتور عکس را وارد کنید و یا در ادامه ی مطلب نیز تصویری در نظر بگیرید.

یاعلی

لینک به ارسال

[align=justify]سلام.در مورد اسپم کردن واخطار لازمه یه نگاهی به تاریخ ارسال موضوع بندازید.من پریروز موضوع رو فرستادم و یک روز منتظر جواب موندم وقتی کسی جواب نداد درخوااست کمک کردم و بازهم وقتی تا امروز جوابی نگرفتم باز همدرخواست کمک کردم.یعنی می فرمایید موضوع رو که ساختم تا اطلاع ثانوی باید هر روز مراجعه کنم که ببینم پاسخی به درخواستم داده شده یا نه؟

اما در مورد عدم نمایش عکس.عکس ها توسط نرمافزار ftp تو هاست سایت آپلود میشه و سپس آدرس عکس توی دگمه insert/edit image ادیتور خبر وارد میشه.

نمایش مقدمه مطلب رو هم روی "نمایش " گذاشتم مشکل حل نشد.

ممنون[/align]

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...