رفتن به مطلب
mahan3

مشکل با CB

پست های پیشنهاد شده

سلام

من داخل سایتم هیچ نمایشی از کامپوننت CB ندارم و فقط از داخل مدیریت قابل استفاده هست بنابر این ماژولی درخواست کرده بودم که بتونم کامپوننت CB رو تو سایت به نمایش بذارم منظور همون نمایش دادن آواتار ، تنظیم آواتار و مابقی چیز ها برای هر کاربر بود از طرفی تو سایت خود CB رو هم نگاه کردم آموزش هایی که برای نمایش CB بود ساخت منو بود که نوع منویی که در آموزشش نوشته بود در type منوهای من نبود به همبن خاطر هنوز نتونستم این کامپوننت رو تو سایت نمایش بدم و میخوام که تو سایت نمایش داده بشه و کاربرا آواتار داشته باشن و بتونن برای هم پ خ هم بدن و از اینجور چیزا

خواهشا در این مورد هم یه لطفی کنین و یکم راهنماییم کنین

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز برای این کار باید برای cb منو بسازید از طرفی هم برای cb ماژول خیلی زیاده که بنا به نیازتون میتونید از ش استفاده نمایید

http://extensions.joomla.org/extensions/extension-specific/community-builder-extensions

لینک به ارسال

دوست عزیز برای این کار باید برای cb منو بسازید از طرفی هم برای cb ماژول خیلی زیاده که بنا به نیازتون میتونید از ش استفاده نمایید

http://extensions.joomla.org/extensions/extension-specific/community-builder-extensions

میشه نوع منو رو بگین ؟

بابا منم میدونم باید منو ساخته بشه ولی گیر اینم که چه نوع منویی باید باشه

چون هیچکدوم مربوط به CB نیست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...