رفتن به مطلب
sharo

عدم نصب آرشیو اخبار جوملای2.5

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من از جومینا ماژول آرشیوا اخبار رو دانلود کردم کە تو بستە یە کامپوننت و یە مودول وجود داشت هردوتای اونهارو رو سایتم نصب کردەام ولی وقتی رو کامپوننت کلیک میکنم این پیام رو میدە *کامپوننت آرشيو مطالب در کنار بسته ماژولي نيز قرار دارد. آن را نصب کنيد و تنظيمات مربوطه را در قسمت ماژول قرار دهيد* من هرچە سعی کردم این ماژول رو نتونستم پیدا بکنم . لطفا کمک کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من نصب کردم در قسمت کامپوننت چرا خالیه ؟ تنظیمات نداره ؟ یعنی فقط ماژوله

ماژولشو در سایت قرار دادم وقتی تاریخو انتخاب میکنم و جستجو رو میزنم به صفحه جدید نمیره و برمیگرده به صفحه اصلی

لینک به ارسال

نه مشکل حل نشد منم استفاده نکردم ماشا الله جوابگو هم نیستن تو این انجمن

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز تنظیمات داخل ماژول هست، ماژول تست شده و درست کار میکنه، حالا ممکنه اتفاق غیر منتظره ای در جوملای شما افتاده باشه که بعید هم نیست

ماژول و کامپوننت رو حذف و دوباره نصب کنید، اگه مشکلتون حل نشد دقیقا بفرمایید که چه حالتی براتون رخ میده

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز تنظیمات داخل ماژول هست، ماژول تست شده و درست کار میکنه، حالا ممکنه اتفاق غیر منتظره ای در جوملای شما افتاده باشه که بعید هم نیست

ماژول و کامپوننت رو حذف و دوباره نصب کنید، اگه مشکلتون حل نشد دقیقا بفرمایید که چه حالتی براتون رخ میده

سلام.

من نیز ماژول آرشیو فارسی را از جومینا دانلود و در جوملا 258 جهانی و همچنین

جوملا جومینا 258 نصبیدم.هر دو جوملا رو نیز مخصوص همین ماژول نو و تاره در لوکال نصب کردم. کامپوننت همراهش نیز همپنین. حال

کامپوننت که هیچ تنظیماتی نشون نمیده. ماژول نیز با کلی مشکل نمایش داده

میشه.کاملاً ناقص.لطفاً یه تست کنید. ببینید مشکل از کجاست؟.

لینک به ارسال

دوستان به این پست مراجعه کنید

http://forum.joomina.ir/thread-17436-post-95879.html#pid95879

[align=right]قدیمی رو حذف و اینی که میگید رو نصب کردم باز هم روی لوکال جواب نمیده همان مشکل قبل موجوده.

[/align]easyphp

php5.2.8

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز ، با توجه به نوع کد نویسی این افزونه اگر ورژن PHP نرم افزار لوکالتون پایین باشه این مشکلات اتفاق میفته

قطعا" این مشکلات را روی هاست نخواهید داشت

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...