رفتن به مطلب
mfjoomina

باز نشدن اخبار و مشکل با ماژول

پست های پیشنهاد شده

با سلام و تشکر از شما عزیزان

بنده یک سایت خبری دارم که از قالب خبری ناب نیوز استفاده می کنم و جوملا 2.5 هست.

دو مشکل برام پیش آمده که یک هفته است از پسش بر نیومدم:

1- خبر های قسمت اخبار ویژه که در صفحه نخسته و از ماژول پارسا گلوبال نیوز 2.5 استفاده می کنه - البته از ماژول های دیگه هم استفاده کردم- باز نمی شه و همون صفحه اصلی رو میاره و من مجبورم یک منو تحت منوی اصلی براش ایجاد کنم تا اخبارش باز بشه.

2- حالا وقتی میخوام یک منو اضافه کنم مجبورم از همان طرح مجموعه بلاگ استفاده کنم در حالی که من می خوام به جای طرح بلاگ یا ... از همان ماژول پارسا گلوبال نیوز 2.5 استفاده کنم. درحالی که ماژول و مجموعه بلاگ باهم نمایش داده میشن.

به طور خلاصه چطور میشه من یک منو ایجاد کنم اما به جای طرح مجموعه بلاگ یا ... از ماژول پارسا گلوبال نیوز 2.5 استفاده کنم البته به شرطی که در باز کردن اخبار مشکلی به وجود نیاره. من میخوام قسمت های مختلف اخبار و مثل سایت جهان نیوز کنم که تمام قسمت ها مثل صفحه ی اصلیه ولی در موضوع متفاوته.

آدرس سایت: dehna.ir

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به طور خلاصه چطور میشه من یک منو ایجاد کنم اما به جای طرح مجموعه بلاگ یا ... از ماژول پارسا گلوبال نیوز 2.5 استفاده کنم

با سلام

کافیه یک منو از نوع مطالب ویژه شده (معمولا برای صفحه اصلی استفاده میشه) ایجاد کنی و هیچ مطلبی رو ویژه نکنی و بعد ماژول رو در موقعیتهای مناسب منتشر کنی

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

با سلام مجدد و پوزش

کاری که شما گفتین رو انجام دادم جواب میده اما وقتی روی اخبار کلیک می کنم باز نمیشه و فقط همون صفحه باز میشه.

به نظر شما چطور بین ماژول و منو ارتباط برقرار کنم که این مشکل برطرف بشه یا اینکه چطور ارتباط مجموعه رو با ماژول قطع کنم؟

اگر به سایت مراجعه بفرمایید متوجه منظورم میشین.

dehna.ir

با تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...