رفتن به مطلب
student110

اشکال در انتشار یک مطلب توسط عضو خاص

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید به شما اساتید:heart:.

بعد از اندی ساعت تلاش تونستم وارد انجمن بشم و از بابت خوشحالم.:D

من برای اینکه یک کاربر خاص بتونه در سایتم مطلب بذاره سطح دسترسی مدیر را دست کار کردم تا کاربر یه همه جای سایت دسترسی نداشته باشه و فقط بتونه ایجاد مطلب بکنه اما الان هر مطلبی که اون فرد میذاره چون حق انتخاب حالت رو نداره بطور پیش فرض منتشر نشده ذخیره میشه و من باید اونو منتشر کنم .

چطور میشه حالت پیش فرض رو روی حالت انتشار قرار داد تا نیاز به من نباشه بلکه خود کاربر مستقیما مطلبی که میذاره نشر بشه؟؟

ممنون میشم جواب بدید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

ابتدا به قسمت تنظیمات کلی بروید و در تب سطوح دسترسی سربرگ نویسنده را باز کنید و قسمت تغییر وضیعت را روی مجاز تعیین کنید و تغییرات را ذخیره کنید تا در ستون دوم اعمال شود

سپس به مدیریت کاربران بروید و اگر سطح دسترسی برای نویسنده ایجاد نکردید ایجاد کنید و فقط هم سطح دسترسی نویسنده انتخاب کنید

سطح دسترسی کاربر را هم به نویسنده تغییر بدید

حال به مدیریت منوها بروید و یک منو از نوع ایجاد مطلب ایجاد کنید و سطح دسترسی منو را هم روی نویسنده قرار بدید

با اون تغییری که در تنظیمات کلی اعمال کردید کاربر میتونه از قسمت سایت مطلب خود را از منوی مربوطه ایجاد کنه و همان لحظه هم میتونه حالت انتشار مطلب رو تعیین کنه

در ضمن دقت داشته باشید که بدین طریق کاربر به هر 4 حالت دسترسی خواهد داشت . منتشر نشده - منتشر شده - بایگانی - زباله

به غیر از این روش میتونید از کامپوننت user article manager نیز استفاده کنید . قبلا" معرفی کردم

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...