رفتن به مطلب
shoorba

تگ در k2 کار نمی کند

پست های پیشنهاد شده

سلام

من ابتدا کامپوننت k2 را از جومینا دریافت کردم و نصب کردم و مشکلی در قسمت ادمین نداشت ولی در قسمت ارسال از front end مشکل داشت .بعد کامپوننت k2 را سایت joomla.ir گرفتم و نصب کردم. در این نسخه در قسمت ادمین (back end) تگ کار نمی کند.

حالا می خوام رو سایتی که k2 سایت joomla.ir رو نصب کردم ، k2 را حذف کنم و دوباره k2 جومینا رو نصب کنم نمیشه .انگار دقیقا همون k2 رو نصب می کنه.

دوستان لطفا راهنمایی کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بعد از اینکه افزونه را حذف کردید یکبار کش مرورگر و سایت رو پاک کنید.در مدیریت سایت منو ابزارها و سپس پاکسازی ذخیره سازها رو انتخاب کنید و در مرورگر هم کش رو پاک کنید اگر حل نشد دوباره مطرح کنید تا دوستان دیگر هم پاسخ دهند

لینک به ارسال

با تشکر از پاسخی که دادید ولی این روش را در سایتی که هنوز مطلبی روی کامپوننت k2 اضافه نکرده بودم تست کردم و جواب داد ولی در سایت دیگری این طور نشد.

در ضمن کامپوننتی که سایت joomla.ir فارسی کرده است هم تست کردم و تگ درست شد .یعنی متوجه شدم که اگر اول کامپوننت k2 یکی را نصب کنی و بعد بخواهی به دیگری تغییر دهی تگ و تاریخش دیگه کار نمی کنه و زندگی دیگه شیرین نیست!!!!

لطفا اگه راه حل دیگه می دانید راهنمایی کنید !!!

من روی یک سایت کلی مطلب دارم و اگه راهی پیدا نکنم باید دوباره از اول سایت رو بسازم چون به تگ حتما نیاز دارند......

راستی توی جوملا 1.6 سیستم تگ هم وجود داره؟

از همه ی دوستان و اساتید جوملایی و جومنایی آرزوی موفقیت دارم(واقعا از ته دل)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...