رفتن به مطلب
hesam_bdl

چند زبانه کردن قالب و افزونه ها به روش اصولی

پست های پیشنهاد شده

لطفا یک روش اصولی برای فارسی سازی قالب ها و افزونه ها بگید. در واقع راهی که در اون بشه کامپوننت ها و افزونه ها و ماژول ها و قالب ها رو چند زبانه کرد. تا در صورت چند زبانه بودن سایت و دو جهته بودن سایت مشکلی نداشته باشه. فکر کنم مثل جی کامنت که کلی زبان همراهش نصب میشه!

متاسفانه بعضی افزونه ها رو زبان انگلیسی اش رو ویرایش میکنن و همون فایل رو به فارسی ترجمه می کنن که خیلی بده و غیر اصولی.

یک سوال: آیا جوملا بر اساس زبان پیش فرض سایت و مدیریت، زبان افزونه های چند زبانه رو انتخاب میکنه؟!!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون. کمک بزرگی کردی دوست عزیز. همین رو میخواستم. ایشالا برام کافی باشه! ؛-)

فقط روش این کار برای قالب و کامپوننت هم صادقه؟

و

یک سوال: آیا جوملا بر اساس زبان پیش فرض سایت و مدیریت، زبان افزونه های چند زبانه رو انتخاب میکنه؟!!

لینک به ارسال

فقط روش این کار برای قالب و کامپوننت هم صادقه؟

سلام

با کمی دقت بله

البته در کامپوننت ها و قالب ها، موضوع استایل ( CSS ) نیز مطرح هست که باید سازگاری صورت گیرد. اما بصورت پیشفرض استایل راست چین هم برایش تعریف نشده باشد کار سخت می شود.

آیا جوملا بر اساس زبان پیش فرض سایت و مدیریت، زبان افزونه های چند زبانه رو انتخاب میکنه؟!!

بله

یاعلی

لینک به ارسال

در مورد

البته در کامپوننت ها و قالب ها، موضوع استایل ( CSS ) نیز مطرح هست که باید سازگاری صورت گیرد. اما بصورت پیشفرض استایل راست چین هم برایش تعریف نشده باشد کار سخت می شود.

میشه یک راهنمای کامل برای این کار یعنی چند زبانه کردن قالب جوملا 1.5 و بخصوص 2.5 قرار بدید.

راستش من خیلی گشتم و فقط توی جومفا یک راهنما پیدا کردم که یکم گیج کننده بود.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...