رفتن به مطلب
alikarimi8

عدم تطابق آمارگير وبگذر و آمارگير جوملا

پست های پیشنهاد شده

با سلام.روي سايتم هم آمارگير وبگذر رو نصب كردم هم يه ما‍ژول نصب كردم كه نماش آمار بازديدكنندگانو آي پيه كاربرو از اين چيزاست.

حالا چند روز اين ماژول مشكل پيدا كرده وآماري كه نشون ميده خيلي بيشتر از قبل و از تعداواقعي وحتي تعدادي كه وبگذر نشون ميده .درضمن يه آمارگير كه رو خود جوملا نصبه هم فعاله كه حاضرين رو نشون ميده اونم بعضي اوقات مشكل پيدا كرده وخيلي بيشتر نشون ميده.

اين وسط مشكل از چيه؟از وبگذر كه فك نميكنم باشه.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

وبگذر در هر بار رفرش تعداد بازدید کننده را یکی یکی بالا می برد و نه بیشتر. اما در ماژول های جوملا تنظیمات باید صحیح انجام شود. مثلا اگر یک پارامتر خاص بر روی 5 تنظیم شده باشد بازدید کنندگان را در هر بار بازدید 5 شماره اضافه می شوند و الی آخر

لینک به ارسال

با تشكر.اين طور كه شما فرموديد و بنده متوجه شد بايد آمار وبگذر بيشتر باشد پس در حالي كه ماژول نمايش آمار آمار را بيشتر نشان ميدهد.

ونكته ديگر اينكه اين آمار چند روزه اينقدر زياد وغيرواقعي (البته نسبت به قبل)شده وبنده اطمينان دارم كه بازديد اينقدر زياد نيست.

لینک به ارسال

سلام و درود

فکر می کنم منظور آقا رضا رو درست متوجه نشده باشید و منظورشون این بود که وبگذر دقیق تر محاسبه می کنه و ماژولها درصد خطاشون بیشتر هست (با توجه به تنظیم پارامترها)...

البته فکر نمی کنم همه آمار گیر ها 100% دقیق عمل کنند حتی وبگذر...

پیروز باشید

لینک به ارسال

سلام

من هم از ماژول جوملا و هم از وبگذر استفاده كردم و دقيقا همين مشكل رو داشتم

يهو ميديدم آمار رفت بالاي هزار و يهو ميدي فرداش اومد زير صد

واسه وبگذر هم با هر رفرش يكي ميره بالا

البته در وبگذر دو تا امار گبر داره

يكي واسه تعدادي رفرش ها + ورودي ها

يكي هم تنها واسه ورودي ها

كه اگه آمار ورودي به سايت رو فقط در نظر بگيري ، آمارش كاملا درسته

ماژول خود جوملا چون قابل تغيير ميباشه ، زياد قابل اطمينان نيست:heart:

لینک به ارسال

با سلام

يه پيشنهاد براي دوستان عزيز در باره آمارگير دارم اونم اينكه از آمارگيرهاي كه خودشون رو تو سايت نمايش ميدن كمتر استفاده كنيد ‌استفاده نكنيد !!! ‍ چون اينها تو پايين امدن سرعت سايت تاثير دارند ... بهتر از همون گوگل آناليزگر استفاده كنيد همدقيق هست وهم روي سرعت تاثيير چنداني نداره ....

يا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...