رفتن به مطلب
poroje

مشکل در ریستور کردن فایل jpa

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من فایل jpa رو که از سایتم داشتم تویه ساب دامین نصب کردم اما خالا بالا نمیاد دلیلش چیه؟

ایا واسه اینه که از به دامین بک اپ گرفتموروساب دامین برگردوندم و اسم دیتابیس الانو قبلیش یکی نیست اینظوری شده با دلیل دیگه داره؟

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

یعنی موقعی که روی ساب دومین نصب کردید بدون مشکل نصب شد و کار میکرد و بعد دیگه بالا نیومد و یا اصلا از اول کار نمی کرد؟

لینک به ارسال

سلام

یعنی موقعی که روی ساب دومین نصب کردید بدون مشکل نصب شد و کار میکرد و بعد دیگه بالا نیومد و یا اصلا از اول کار نمی کرد؟

من سایت اصلیم رو یه دامین بود اما موقع ریستور رو یه ساب دامین نصب کردم و نام دیتابیساشم تغییر دادم اما از همون اول دیگه بالا نیومد و چیزی نمایش نداد

لینک به ارسال

واقعا نمیتونم بگم چی شده؟

ولی اگه فایل configuration.php تون رو نگاه بندازدید باید اطلاعات جدید در اون درج شده باشه.

باید دیتابیس جدیدتون (همونی که برای ساب دامین ساختید) جداول داده رو داشته باشه.

وقتی شما با زدن ساب دومین هیچ اروری نمیگیری یعنی که : یا ساب دومینت الان به اون پوشه ای که نصب کردی وصل نیست و یا فایل configuration.php اصلا ساخته نشده و یا ...

کلا وقتی با jpa بک آپ میگیری باید مراحلی رو برای نصب طی کنی و این کار رو باید با فایل kickstart.php خود شرکت akeeba انجام بدی.

که خودش مراحلی داره و در یکی از مرحله ها ازت میپرسه که می خای نام دیتابیس و اطلاعات دیگه ی اون رو تغییر بدی؟

اگه همه ی این مراحل رو طی کرده باشی ممکنه در آخر بهت محتویات فایل configuration.php رو بده تا خودت دستی درستش کنی و در روت ساب دومین بذاریش و ....

یه کم با شرح بیشتری بگی که از اول چی کار کردی خیلی بهتر میشه کمک کرد.

موفق باشی!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...