رفتن به مطلب
mkamka

سوال:مشکل ck forms و swmenu در کنار هم چیست؟

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من سوالم را در انجمن های مختلفی مطرح کردم اما جوابی نگرفته ام.امیدوارم در این انجمن به جوابم برسم.

دوستان!من در سایت خود از فرم ساز ck forms و sw menu free استفاده کرده ام.منوی سایت دارای زیر منو بوده و در حالت عادی خوب نمایش داده می شود.

اما وقتی در یکی از صفحات فرم وارد می شوم ، زیر منو به خوبی مشخص نیست و کمی از آن مشخص می شود.

آدرس سایت :

moz-screenshot.pnghttp://aniatik.com/main/index.php?option=com_ckforms&view=ckforms&id=1&Itemid=30

حالا مشکل چیست؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز

من یک قالب با Artisteer طراحی کردم.

تا الان که جستجو کردم فهمیدم مشکل از z-index هست .حالا نمی دونم کدوم z-index را تغیرر دهم.

حالا اگر راهی به نظرتون می رسه خواهشمندم بگویید چون خیلی مهمه

لینک به ارسال

دوست عزیز چند راه پیشنهاد می کنم :

1- امتحان کنید ببینید اگر منوی اصلی را جزو منوهای سمت چپ قرار دهید این مشکل همچنان وجود دارد یا نه ؟

2 - در منوهایی که در لیست منوها تعریف کردید ( ویرایش آیتم منو) : مثلاً منوی شماره 12 ، در قسمت نحوه باز شدن در پایین صفحه آن را روی پنجره جدید بدون نوار آدرس قرار دهید تا فرم شما در صفحه جدید باز شود.

3 - از فرم ساز artform استفاده کنید . من از این فرم ساز استفاده کردم و هیچ مشکلی نه با فرم ساز داشتم نه با swmenu و با هم تداخلی نداشتند .

لینک به ارسال

z-index یک نام برای فراخوانی پاره ای از خصوصیات نگاشته شده در فایل CSS است. که ارتباط با فایل اصلی INDEX سایت دارد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...