رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

چند روزی است که سایتم رو بار گذاشتم اما از چهار روز پیش یکدفعه و بدون اینکه توی کدها و سایر قسمت های سایت دستکاری کنم چندتا مشکل پیش اومد البته می دونم از هاسته اما هر چی گفتم زیر بار نرفت حالا شما راهنمایی کنید که چکار کنم

1- فونت کل سایت تهوما بود ولی الان فکر کنم آریال باشه که می خوام به حالت اول برگرده

2- دورتادور سایت یک نوار سفیدرنگ ظاهر شده که نمی دونم چیه و چطوری به حالت اول بر می گرده

3- تو مرورگر اینترنت اکسپلورر تمام سایت وسط چین شده!!!

4- وقتی صفحه رو مینیمایز می کنم قالبش کمی بهم ریختگی پیدا می کنه (مخصوصا توی قسمت بالای سایت) که فکر کنم با موضوعی که تو مورد 2 گفتم مرتبط باشه

لطفا راهنمایی کنید که چطور خودم درستش کنم یا به هاستم بفهمونم مشکل دقیقا از کجاست

ضمنا جوملای مورد استفادم هم 2.5 است

با تشکر

با سلام

چند روزی است که سایتم رو بار گذاشتم اما از چهار روز پیش یکدفعه و بدون اینکه توی کدها و سایر قسمت های سایت دستکاری کنم چندتا مشکل پیش اومد البته می دونم از هاسته اما هر چی گفتم زیر بار نرفت حالا شما راهنمایی کنید که چکار کنم

1- فونت کل سایت تهوما بود ولی الان فکر کنم آریال باشه که می خوام به حالت اول برگرده

2- دورتادور سایت یک نوار سفیدرنگ ظاهر شده که نمی دونم چیه و چطوری به حالت اول بر می گرده

3- تو مرورگر اینترنت اکسپلورر تمام سایت وسط چین شده!!!

4- وقتی صفحه رو مینیمایز می کنم قالبش کمی بهم ریختگی پیدا می کنه (مخصوصا توی قسمت بالای سایت) که فکر کنم با موضوعی که تو مورد 2 گفتم مرتبط باشه

لطفا راهنمایی کنید که چطور خودم درستش کنم یا به هاستم بفهمونم مشکل دقیقا از کجاست

ضمنا جوملای مورد استفادم هم 2.5 است

با تشکر

اینم آدرس سایت

http://www.iran-hse.com/

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عزیز مواردی رو که فرمودین ببینید داخل این عکس نمایان هستند:

download.php?imgf=13404854531.JPG

لینک به ارسال

عزیز مواردی رو که فرمودین ببینید داخل این عکس نمایان هستند:

download.php?imgf=13404854531.JPG

بله، کل فونت سایت تهوما بود که الان!!! البته اگه از گوشه های تصویر اسکرین شات می گرفتید نیز متوجه می شدید که یک کادر سفید دورتادور سایت اضافه شده! و همچنین وقتی مرورگر رو مینیمایز می کنید اسلاید شو و منوی آبشاری از کادر خارج می شن

ممنون

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

بنده سایت اتون رو دیدم... مشکلاتی که فرمودید نبود دوست عزیز !!!

کش اتون رو خالی کنید و مجدد ببینید یا با مرورگر دیگری بررسی کنید...

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...