رفتن به مطلب
mkamka

راهنمایی در راهندازی فروشگاه با ویرچومارت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

وقتتون به خیر

من سفارش یک وب سایت فروشگاهی رو گرفتم که برای یک شرکت معتبر در زمینه تجارت و تجهیزات شبکه هست.

از اون جایی که این فروشگاه براشون خیلی مهمه و پرداخت آنلاین هم می خواهند داشته باشند چند تا سوال دارم:

1- من ویرچومارت نسخه 1.1.4 رو به همراه تمامی ماژول ها و پلاگین هاش دارم.و از یک وب سایت دیگه که در زمینه جوملا فعالیت می کنه دانلود کردم.حالا امنیت این نسخه چگونه هست؟ آیا میشه با اطمینان از این نسخه بهره برد؟

چون من اقدام به دانلود آخرین نسخه ویرچومارت از سایت اصلی کردم اما نتونستم ماژول ها رو پیدا کنم و ماژول ها خیلی برام مهمه.

2- چطور می تونم به یک کاربر اجازه بدهم که فقط به ویرچومارت دسترسی داشته باشه؟

3- می خوام پرداخت آنلاین هم داشته باشم.آیا باید با بانک قراردادی بسته بشه؟ اکستنشن مربوطه رو از کجا دریافت کنم؟ اورجینال می خوام تا به مشکل بر نخورم.

4- آیا لازمه برای مراحی قبل پرداخت مثل خرید https رو سایت قرار بدهم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز در مورد فروشگاه اطلاعات دقیقی ندارم ولی برای پرداخت آنلاین شما باید با بانک مورد نظر قرارداد ببندید و ترمینال و آی دی و پسورد دریافت نمایید. برای بانک ملت باید با شرکت به پرداخت ملت قرارداد ببندید.

لینک به ارسال

چرا از ترجمه فارسی ویرچومارت جومینا استفاده نمی کنید؟ مژول های درگاه های پراداخت را هم می تونید تو وب سایت پیدا کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...