رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان :

دوستان من افزونه ی ابزار سرپرستی رو دانلود کردم و نصب کردم . به محض وارد شدن Joomla! Core Updates رو گفت باید بروزرسانی کنم و این کار رو انجام دادم . حالا یه سوال قسمت Admin Tools Core – Live Update رو هم گفته می تونم بروز رسانی کنم به نسخه دو و ... آخه جوملای من یک و نیم هست . حالا اگر این بروزرسانی روانجام بدم مدیریت سایتم عوض میشه یا کلا هرچی کاشتم پنبه میشه و تمپلتی که تنها روی این نسخه کار می کنه دیگه کار نمی کنه جریان چیه ؟

بطفا راهنمایی بفرمائید . سپاسگزارم .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

ببینید دوست عزیز ، بالاخره دیر یا زود شما نیز باید به سمت جوملا 2.5 مهاجرت کنید . پس بهتره از همین الان به فکر باشید

اون کامپوننت وظیفش اطلاع رسانی بود که انجام داد . دیگه باقیش به تصمیم خودتون برمیگرده

برای تبدیل قالب 1.5 به 2.5 هم آموزش توی نت زیاده . مثلا" این یه موردش

http://magazine.joomla.org/issues/Issue-May-2012/item/740-How-to-convert-Joomla-15-template-to-Joomla-25?tmpl=component&print=1

برای افزونه هاتون هم با یه سرچ توی سایت رسمی جوملا میتونید ببینید که ورژن سازگار موجوده یا نه

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

سلام.

دوست عزیز ، به نظر من به خودتون زحمت ندید. برای ارتقا به جوملا 2.5 اصلا هیچ کسی مجبور نیست! در صورتی که شما نیاز جدیدی احساس کردید که در جوملا 1.5 وجود نداشت ، اونوقت باید سایتتان را به جوملا 2.5 ارتقا دهید.

سایت هایی که قبلا با جوملا 1.5 طراحی شده اند را به نظر من کاری اش نداشته باشید و فقط سایت هایی که می خواهید جدید طراحی کنید را با جوملا 2.5 طراحی کنید. از نظر امنیت هم نگران نباشید چون جوملا 1.5 هنوز پشتیبانی میشه. ولی اگر نگران امنیت هستید ، صبر کنید وقتی که دیگه جوملا جهانی جوملا 1.5 را پشتیبانی نکرد ، اونوقت به 2.5 ارتقا دهید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...