رفتن به مطلب
pppoe

درخواست یک اسلایدر تصویر همخوان با اکسپلورر و فایرفاکس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من هر چی اسلایدر تصویر میگذارم تو سایتم با اکسپلورر مشکل دارن همه سایتم خوب بالا میاد اما تنها محلی که برای اسلایدر قرار دادم خالی لود میشه. لطف کنید یک اسلایدری که از امکانات و کدنویسی درست درمونی استفاده شده و بی مشکل هست معرفی کنید که دیگه واقعا خسته شدم از بس که هی اسلایدر نصب و حذف کردم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز.

به جومینا خوش آمدید

ممکنه یه دموی آنلاین بدید.

احتمالا اشکال از قالبتون باشه، با یه قالب دیگه امتحان کنید.

به هر حال تمام اسلایدر‌های جومینا کاملا تست شدن.

لینک به ارسال

این آدرس سایت من هست ببینید.

http://irwrestling.ir/index.php

در پوزیشن user 5 من یک اسلاید تصاویر گذاشتم که توی فایرفاکس جواب میده و خوبه اما توی اکسپلورر نه. من از قالب تابناک استفاده کردم اما ادیت کردم قالب رو به 3 ستونه و غیره.

لینک به ارسال

با سلام و وقت بخیر

تو کروم هم مشکل داره.

واقعا جالبه وقتی در ie موقعیت ها رو با

/?tp=1

که نگاه می کنیم اسلاید شو خوب کار می کنه.

به قول دوستمون eye در یک قالب یا چند قالب دیگه تست کنید ببینید با همون مشکل رو دارید.

حق نگهدارتون

:64 (1):

لینک به ارسال

خوب فرض بر این باشه که این مشکل رو نداشته باشن باز فرقی نمیکنه چون قالب من این هست و یا فرض بر این باشه که باز هم مشکل داشته باشن اون وقت تکلیف چی هست؟ من تا حالا فکر میکردم مشکل میتونه از جاوا کوری باشه یا یه امکاناتی که اکسپلورر قادر به پخش اون نیست.

لینک به ارسال

خوب فرض بر این باشه که این مشکل رو نداشته باشن باز فرقی نمیکنه چون قالب من این هست و یا فرض بر این باشه که باز هم مشکل داشته باشن اون وقت تکلیف چی هست؟ من تا حالا فکر میکردم مشکل میتونه از جاوا کوری باشه یا یه امکاناتی که اکسپلورر قادر به پخش اون نیست.

خوب دوست عزیز چطور فرق نمی‌کنه؟

شما با یه قالب دیگه تست کنید که ما مطمئن بشیم مشکل از قالب هست یا نه؟

اونوقت میتونیم کمکتون کنیم

:x (37):

لینک به ارسال

بله جمله ای که گفتم از روی علم کم من بود در این زمینه و شرمنده. بله تست کردم و با قالب های دیگه مشکل نداشت فقط با این قالب مشکل داره.

لینک به ارسال

دوستان واقعا این انجمن تا به حال هرگز هیچ مشکلی از من رو حل نکرده واقعا یک نفر توی این انجمن جواب نمیده به آدم که کار ما راه بیافته . الان باز یکی میاد میگه 1 ساعت از پست شما گذشته صبر کنید اما انجمن اگر برای پشتیبانی باشه حتی میدونه 1 ساعت هم زیاده برای شخصی که سایتی با روزی چندصد تا یوزر و بازدید داره اگر مشکل داشته باشه چقدر تو دردسر میافته. باز هم دم یوزرهای معمولی گرم که کمک میکنن ادمین ها که کلا تعطیل

لینک به ارسال

دوست عزیز سایت بنده رو ببینید

از چند اسلاید شو استفاده کردم که در اکسپلور تست کنید بدون مشکل لود مشن

یکی را انتخاب کنید تا لینک دانلود قرار بدم:002:

در ضمن اگر با حوصله بشینید و بحثهای انجام شده رو یکی یکی مرور کنید حتما به ایراد کار پی خواهید برد

یا حق

لینک به ارسال

با سلام و وقت بخیر

دوستان واقعا این انجمن تا به حال هرگز هیچ مشکلی از من رو حل نکرده واقعا یک نفر توی این انجمن جواب نمیده به آدم که کار ما راه بیافته

انجمن برای رفع مشکل ایجاد شده. همه ی این آدم هایی که اینجا هستند حتما کارهای مهم تری نسبت به اینکه 15 یا 16 ساعت بشینند و مشکلات کاربرا را حل کنند دارند

الان باز یکی میاد میگه 1 ساعت از پست شما گذشته صبر کنید اما انجمن اگر برای پشتیبانی باشه حتی میدونه 1 ساعت هم زیاده برای شخصی که سایتی با روزی چندصد تا یوزر و بازدید داره اگر مشکل داشته باشه چقدر تو دردسر میافته

اگه شما به پستتون نگاه کنید تقریبا مشکلتون حل شده و دیگه از طرف شما مشکلی جدید مطرح نشده که بخواد حل بشه. اگه میخواین قالبتون با اون افزونه در IE مشکلی نداشته باشه باید در تاپیکی جدا یا حتی در همین تاپیک مشکلتون رو واضح بیان کنید تا اگه کسی راه حل شما رو بداند جواب دهد.

باز هم دم یوزرهای معمولی گرم که کمک میکنن ادمین ها که کلا تعطیل

منظور شما از یوزر های معمولی کیا هستند؟

کی میدونه شاید یه یوزر معمولی از یک مدیر هم سواد بیشتری داشته باشه.( قصد جسارت به مدیران محترم را نداشتم)

هر چند همچین جوی توی جومینا اصلا معنی نداره.

امیدوارم شما از حرف های من دلخور نشده باشید.

مشکلتون رو در همین تاپیک مطرح کنید و پیگیر باشید. انشاالله مشکلتون بر طرف خواهد شد.

حق نگهدارتون

:64 (1):

لینک به ارسال

خوب آخه مشکل همینجاست من دارم میگم مشکل من تو این تاپیک گفته شده یکی به داد ما برسه 2 تا از دوستان اومدن ( یوزر معمولی) که علمشون کمک کرد و من تست کردم و حرف دوستان رو فهمیدم و حالا مشکل رو گفتم اما این بار کسی نیست بگه چیکار کن حالا هم شاید چون لحن تندی داشتم شما جواب دادین. آخه دفعه اول نیست تمام تاپیکای سوالات من یک جورایی بی جواب مونده.

بگذریم

من در حال حاضر یک قالب دارم ( تابناک) این اسلایدر ها رو توی اکسپلورر نشون نمیده ( این به این معنی هست که با قالب های دیگه تست کردم و این مشکل رو نداشته افزونه اما با قالب تابناک همه افزونه های اسلایدر مشکل داشتن) حالا شما راهنمایی کنید چیکار کنم؟ مشکل از چی میتونه باشه؟ از اسلایدر که نیست چون توی دیگر قالب ها توی اکسپلورر جواب میده. اما با قالبم چه کنم؟

لینک به ارسال

درود بر شما.

دوست عزیز جسارت بنده رو ببخشید.

ولی‌ اینجا هیچکس (چه مدیران چه سایر اعضا) هیچ وظیفه‌ای نداره که جواب کسی‌ رو بده.

خود من تو ۶ تا تیپیک اخیرم ۴ تاش رو اصلا کسی‌ جواب نداده که بخواد درست باشه یا غلط.

خیلی‌ هم به انجمن انتقاد دارم ولی‌ بازم بیشتره وقتم رو اینجا میگذرونم.

به هر حال بگذریم.

شما source قالب رو edit کردید یا نه؟

از ابتدا اینجور بوده؟

(روی مرورگر سفری هم امتحان کردم، مشکل داره!!!!)

:x (37):

لینک به ارسال

من قالب رو از 4 ستونه به 3 ستونه تغیر دادم . تو اون بخش و پوزیشن اسلایدر تو خود قالب تغیرات طول و عرض اعمال کردم فقط همین.ممکن هست از بسته نشدن 1 تگ باشه؟ یا مشکل جدیتر هست؟ یا کلا کامند ها مشکل داره؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...