رفتن به مطلب
atii

ویرایش ماژول افراد آنلاین

پست های پیشنهاد شده

سلام

خسته نباشید

من میخوام متن ماژول افراد آنلاین جوملا رو وسط چین کنم، لطفا راهنمایی کنین که چه جوری این کار رو انجام بدم؟؟

ممنون از همه دوستان.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

دوست عزیز برای اینکار شما باید css بلد باشید. فقط کافیه کلاس مربوطه را بدست بیاورید و مقدار text-align:right را بهش دهید.

برای راهنمایی بهتر دموی آنلاین بدهید تا بگیم کجا را تغییر دهید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام.

دوست عزیز برای اینکار شما باید css بلد باشید. فقط کافیه کلاس مربوطه را بدست بیاورید و مقدار text-align:right را بهش دهید.

برای راهنمایی بهتر دموی آنلاین بدهید تا بگیم کجا را تغییر دهید.

موفق باشید.

ممنون از جوابتون، منظور من همون ماژول پیشفرض تعداد افراد آنلاین خود جوملا 2.5 هستش.

دمو نیاز نداره که! ;P

ضمنا خودم کمی گشتم ولی کلاسی برای این کار پیدا نکردم

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز ، درسته که ماژول همون ماژول پیشفرض جوملا هستش ولی قالب چی ؟!

بایستی css قالبتون ویرایش بشه . دموی آنلاین بدید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

آقا لطفاً یکی به داد من برسه.

من خیلی وقته دنبال یک افزونه می گردم که باهاش افراد سایت بتونن با هم به شکلهای مختلف رابطه داشته باشن. الآن سه هفتس دارم میگردم. واقعاً گیج شدم. از جوملا نا امید شدم. یعنی یه افزونه نیست که افراد آنلاین رو نشون بده و کاربرها بتونن به هم پیام آفلاین یا آنلاین بفرستن؟ یا حتی افزونه ای که آیدی یاهوی کاربران در اون درج بشه و کاربرها بتونن از طریق یاهو با هم چت کنن. تقریباً 2 هفته دنبال برنامه چت گشتم و آخرش فهمیدم اصلاً نمیشه برنامه چت روی جوملا نصب کرد اگر هم بشه باید سرور داشته باشم. حالا این افزونه هم که پیدا نمیشه. فکر کنم باید برم سراغ برنامه های دیگه مثل نیوک و وردپرس.

اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

لینک به ارسال

آقا لطفاً یکی به داد من برسه.

من خیلی وقته دنبال یک افزونه می گردم که باهاش افراد سایت بتونن با هم به شکلهای مختلف رابطه داشته باشن. الآن سه هفتس دارم میگردم. واقعاً گیج شدم. از جوملا نا امید شدم. یعنی یه افزونه نیست که افراد آنلاین رو نشون بده و کاربرها بتونن به هم پیام آفلاین یا آنلاین بفرستن؟ یا حتی افزونه ای که آیدی یاهوی کاربران در اون درج بشه و کاربرها بتونن از طریق یاهو با هم چت کنن. تقریباً 2 هفته دنبال برنامه چت گشتم و آخرش فهمیدم اصلاً نمیشه برنامه چت روی جوملا نصب کرد اگر هم بشه باید سرور داشته باشم. حالا این افزونه هم که پیدا نمیشه. فکر کنم باید برم سراغ برنامه های دیگه مثل نیوک و وردپرس.

اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

با سلام

سوال جدید در تاپیک جدید . قوانین ...!

سوالتون رو در انجمن درخواستها مطرح کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...