رفتن به مطلب
aseman313

اشکال در ورود به سایت و خروج زودهنگام از سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.

وقت به خیر.

مشکلی که مدتی است برای من به وجود آمده این است که گاهی اوقات در صفحه ورود به قسمت مدیریت سایت پس از وارد کردن user/pass خطای 403 داده می شود.پس از بازگشت به صفحه ورود و وارد کردن مجدد u/p مشکل برطرف شده و وارد قسمت مدیریت می شود.این اتفاق در قسمت کاربری سایت هم رخ می دهد.

مشکل دیگری که وجود دارد این است که گاهی اوقات زمان کوتاهی پس از ورود کاربر به صورت خودکار logout می شود(هم در قسمت مدیریت و هم در قسمت کاربری).در صورتی که زمان session روی 15 دقیقه تنظیم شده است.

نمی دانم آیا این دو مشکل با هم ارتباطی دارند یا نه.

در انجمن جست و جو کردم.در تاپیک های مشابه مواردی گفته شده بود که آن ها را انجام داده ام.مانند پاک کردن کش جوملا و مرورگر خالی کردن جدول session حذف کوکی ها و... اما باز هم گاهی اوقات این اتفاق می افتد.

از چند افزونه امنیتی در سایت استفاده می کنم.اما چون این اشکال گاهی اوقات و به صورت تصادفی رخ می دهد نمی توانم بفهمم که آیا با حذف هر کدام از این افزونه ها مشکل برطرف می شود یا نه.

ممنون می شوم اگر دوستان راهنمایی کنند.

موفق باشید.

در پناه خداوند.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

شما از چه افزونه های امنیتی استفاده می کنید؟

استفاده چند افزونه امنیتی بصورت یکجا کار جالبی نیس و به احتمال زیاد مشکل از همون هاست

شما همشون رو یه مدت غیر فعال کنید ببینید مشکل دارید باز؟

بعد دونه دونه فعال و تست کنید

یا علی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...