رفتن به مطلب
shigri20

خطای دسترسی و عدم توانایی نوشتن

پست های پیشنهاد شده

سلام

توی سایتم یکی از افزونه ها اخطار داد

arning: imagejpeg() [function.imagejpeg]: Unable to open 'images/stories/slideshow/majlis-e-ulama-shia-europe_thumb.jpg' for writing: Permission denied in /home/zzz/public_html/modules/mod_news_show_sp1/class.spThumbnail.php on line 124

همه ی راه ها رو چک کردم ولی به نتیجه ای نرسیدم افزونه رو پاک کردم و خواستم افزونه ای دیگر نصب کنم ولی همون خطای اف تی پی و عدم توانایی انتقال فایل و ایجاد فولدر و غیره رو داد بازم چک کردم و دیدم مشکلی توی تنظیمات فایل تنظیمات جوملا نیست، خواستم سایت رو روی حالت آف لاین بزارم که این اخطار رو داد

arning: imagejpeg() [function.imagejpeg]: Unable to open 'images/stories/slideshow/majlis-e-ulama-shia-europe_thumb.jpg' for writing: Permission denied in /home/mubarak/public_html/modules/mod_news_show_sp1/class.spThumbnail.php on line 124

توی یکی دوتا از سایتای دوستان که از این سرور گرفتند هم چک کردم درست همین مشکل من رو دارند به نظرم مشکل از سرور میاد ولی نمی دونم چه مشکلی هست بهشون می گم متوجه نمی شن کسی می تونه بگه مشکل از کجاست

چون جومینا خودش هاست داره این مشکل رو اینجا مطرح کردم

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

این مشکلات همش به خاطر کانفیگ و تنظیم نبودن سرور هاست شما با جوملاست.

شما باید به مدیر سرور بگید که سطوح دسترسی را برای فایل های جوملا تنظیم کند. کلا عیب از هاست است و این ارور ها را که به مدیر سرور گزارش دهید ، خودش متوجه می شود.

یا علی

لینک به ارسال

با سلام

فکر کنم به احتمال زیاد این خطاها مربوط به نصب نبودن GD Library روی سرورتون هست

بهتره این مورد رو از ادمین سرورتون سوال کنید و ازشون بخواهید که GD Library را براتون نصب کنند

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...