رفتن به مطلب
apoosh

چطوری ظاهر عناوین دسته بندی رو تغییر بدم؟

پست های پیشنهاد شده

مشکلی که من در قالب sj_news دارم و نتونستم حل کنم، شاید این موضوع خیلی ساده به نظر بیاد اما خب من بلد نیستم!

وقتی یک بخش از سایت رو میزنم مثلا عنوان تازه ها که در اون چهارتا مطلب به عنوان زیر مجموعه یا همون تیترهای مطالب مختلف هست، کل مطالب به شکل زیر که خیلی بیریخت و درهم ریخته هست ظاهر میشه! چکار باید بکنم که به صورت منظم و قشنگ چیده بشن؟ مثلا زیر تیتر اصلی بخشی از مطلب هم دیده بشه و عکس کوچکی هم جلوش باشه؟ ماژول خاصی میخواد یا باید تو تنظیمات قالب دستکاری انجام بدم؟! لطفا راهنماییم کنید چون هرکاری کردم و تنظیمات مختلف قالب را هم دستکاری کردم فایده ای نداشت!

76120086010135592553.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لوکال هست، اما قضیه خیلی ساده هست و از عکس مشخصه

یک مثال بزنم، مثلا من 10 تا خبر جدید گذاشتم که در صفحه اول به ترتیب میاد، اما اگر کسی بر روی گزینه اخبار کلیک کنه و بخواد همه تیترهای اخبار رو بصورت آرشیو شده ببینه، به صورت بالا و خیلی زشت نشون میده!

من میخوام ظاهر عناوین قشنگ و با فضای بیشتری نشون داده بشه، این مشکلم حل بشه، سایتم رو منتقل میکنم روی هاست

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...