رفتن به مطلب
امیررضاتهرانی

سیستم فروش فایل آنلاین برای جوملا 2.5 متصل به بانک پاسارگاد

پست های پیشنهاد شده

b_200_0_16777215_0___images_stories_010new_joominaboxsell.png

فزونه که امروز برای شما منتشر میکنم سیستم فروش فایل به صورت آنلاین و متصل به درگاه امن بانک پاسارگاد میباشد . در پی استقبالی که از انتشار مشابه همین افزونه برای جوملا 1.5 شد تصمیم گرفتم تا این افزونه را این بار خیلی کامل تر برای جوملا 2.5 منتشر کنم .نگارش و انتشار این افزونه حاصل تلاش تیم برنامه نویسی گروه جومینا میباشد سعی ما همواره این بوده است تا خدماتی منحصر به فرد را به طراحان وب ارائه نماییم و امیدواریم از این افزونه نیز استفاده لازم را ببرررید

در طراحی این افزونه از روش MVC استفاده شده است به همین دلیل سازگاری کامل با ساختار جوملا را دارد و تغییرات آتی را برای آن بسیار سهل مینماید . از روی دیگر این افزونه به صورت کد باز ارائه شده است به همین دلیل میتواند مقاصد آموزشی خوبی را برای برنامه نویسان تامین نماید . همچنین ساختار افزونه به نحوی است که تطابق آن را با تمامی درگاه های بانکی هماهنگ مینماید . در حال حاضر این افزونه به درگاه امن بانک پاسارگاد متصل است و بزودی سایر درگاه ها برای این افزونه منتشر میشود .

مطابق اعلام سیاست های گروه جومینا در سال جدید مبنی بر نیاز سنجی و نگارش افزونه های هدفمند برای جوملا گروه جومینا تصمیم به نگارش این افزونه گرفت که هم اینک شما قادر به دانلود ان خواهید بود

برخی از امکانات افزونه سیستم فروش آنلاین فایل جومینا :

امکان تعریف مجموعه های فایل

امکان مشخص نمودن تعداد دفعات خرید

امکان مشخص نمودن فایل های قابل فروش با هر فرمتی

امکان اتصال به پیامک ( بزودی پیامک ایرانیان ir-payamak.com) نسخه متصل به sms این افزونه را منتشر مینماید

عدم ارسال لینک دانلود (که یکی از نواقص این دست از افزونه ها میباشد ) و ارسال ایمیل به خریدار همراه با پیوست فایل خریداری شده

نمایش گروهی محصولات

و....

راهنما را در اینجا بخوانید

راهنمایی از نگارنده افزونه :

این دست از افزونه ها اکثرا به صورت عمومی و رایگان منتشر نمیگردد اما به دلیل استقبالی که از همین افزونه در نسخه جوملا 1.5 شد تصمیم گرفتم این افزونه را بنویسم و منتشر نمایم که امیدوارم لبخندی بر صورت کسانی بیاورد که بدنبال این افزونه بوده اند . هنوز فرصت نگارش پلاگین درج فایل در مطلب را ننموده ام که بزودی ان را هم مینویسم و منتشر میکنم اما یک راهی که برای اتصال بخش فروش هر فایل به مطلب مورد نظرتان را دارید این است که به سادگی در متن مطلب لینکی به صفحه خرید فایل ایجاد نمایید .

این افزونه را هدیه میکنم به بازدیدکنندگان خوب و طراحان حرفه ای کشور عزیزمان

برنامه نویس : امیررضا تهرانی

برای دانلود فایل کلیک کنید

رمز فایل فشرده

www.joomina.ir

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.گل کاشتی اقای تهرانی

مرسی :blush:

بنظرم این ویژگی رو بهش اضافه میکردی خیلی حرفه ای می شد.(از همون تنظیمات نوع بانک رو انتخاب میکرد خیلی خوب میشد مثلا یکی از زرین پال استفاده میکرد زرین پال انتخاب میکرد اون یکی ملت و...

البته این نظر شخصیه منه بازهم مرسی:thankyou:

لینک به ارسال

واقعا جای درگاه پرداخت ملت خالیه در این افزونه عالی

لینک به ارسال

سلام.گل کاشتی اقای تهرانی

مرسی :blush:

بنظرم این ویژگی رو بهش اضافه میکردی خیلی حرفه ای می شد.(از همون تنظیمات نوع بانک رو انتخاب میکرد خیلی خوب میشد مثلا یکی از زرین پال استفاده میکرد زرین پال انتخاب میکرد اون یکی ملت و...

البته این نظر شخصیه منه بازهم مرسی:thankyou:

ضمن تشکر از بابت نوشتن این افزونه ... منم با نظر دوستمون موافقم .. اگه امکانش هست چند تا از درگاه های بیشتر مورد استفاده رو برای این افزونه بنویسید .. مثلا زرین پال ، بانک پاسارگاد (درگاه امن که هست درگاه خود بانک پاسارگاد هم اضافه بشه) بانک سامان و پارسیان که کاربر بتونه خودش انتخاب کنه که با کدوم درگاه باشه ..

باز هم از زحماتی که میکشید سپاس گذاری میکنم.

لینک به ارسال

با سلام

خدمت دوستان

این افزونه به تدریج ارتقاع خواهد یافت ولی اگه از دستان نیاز داشته باشه امکان ایجاد امکانات خاص در این افزون هست / باید سفارش هید تا براتون بنوسیم

زند گیتان سپید

لینک به ارسال

درود بر شما :shy:

دوستان صرف اینکه این افزونه نوشته میشه و منتشر میشه معناش این نیست که کار راحتیه بخوام به تمام درگاه ها وصلش کنم کلی وقت میبره

لینک به ارسال

درسته آقای تهرانی

اما یک افزونه کامل و حرفه ای بهتر از اگر چه کمی دیرتر منشتر بشه (البته این نظر شخصی منه):blush:

:thankyou:

لینک به ارسال

با سلام

خدمت دوستان

این افزونه به تدریج ارتقاع خواهد یافت ولی اگه از دستان نیاز داشته باشه امکان ایجاد امکانات خاص در این افزون هست / باید سفارش هید تا براتون بنوسیم

زند گیتان سپید

حرفتون رو قبول داریم ... در کل میشه کم کم طی مثلا ماه های مختلف تکمیلش کرد .. اما به نظر من پروژه خوبیه نباید در همین حد باقی بمونه ... مثل فروشگاه ساز زرین جومینا که آقای حاجی پور دارن روش کار میکنن میشه این افزونه رو هم تکمیل تر کرد به مرور زمان ..

لینک به ارسال

سلام؛

با تشكر از اقدام بسيار ارزشمندتون،

من اين امكان رو براي بانك سامان و ملت مي خوام. مي تونين برام تنظيم كنين؟

با سپاس

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید من نصبش کر دم یک مجموعه و یک کالا هم بهش معرفی کردم اما قسمت تنظیمات که در قسمت اول فرمودید نیست

لینک به ارسال

سلام آقای تهرانی:

1- اگر پس از خرید، لینک دانلود به ایمیل خریدار فرستاده شود و این فرد لینک را به شخص دیگری بدهد، شخص دوم بدون پرداخت پول می تواند فایل را دریافت نمایید؟

2- آیا خریدار برای خرید از طریق سامانه امن پاسارگاد باید در سایت بانک عضو شود یا بدون عضویت هم انکام پرداخت وجود دارد؟

با تشکر پیشاپیش

لینک به ارسال

درود بر شما

1- اگر پس از خرید، لینک دانلود به ایمیل خریدار فرستاده شود و این فرد لینک را به شخص دیگری بدهد، شخص دوم بدون پرداخت پول می تواند فایل را دریافت نمایید؟

خوب فرقی نداره در صورتی که فایلی را به هر نحو دانلود بفرمایید میتونید به شخص دیگری هم بدید ؟! حالا به هر نحوی که فایل به دست شما رسیده باشه فرقی نمیکنه

جواب سئوال دومتون هم بلی است

لینک به ارسال

من این کامپوننت رو نصب کردم؛ ولی نمایش نمیده برای کاربران :exclamation:

برای نمایش مجموعه ها و فایلها در صفحه اصلی سایت ماژول خاصی نیاز هست ؟ :idea:

آیا؟ :(

چطوری ماژول زرین پال رو روی این نسخه فعال کنیم؟ :huh:

لینک به ارسال

سلام به همه اساتید و دوستان گلم

اول از همه بابت غیبت تقریبا شش ماهه و ناگهانیم عذر می خوام :-/ ، اینکه چی شد که دیگه نتونستم بیام و و... داستانش مفصله.

بابت این غیبت ، حسابی شرمنده دوستان خوبم تو جومینا هستم، من بخشی از تسلتم در جوملا رو مدیونه بچه های جومینا هستم.

همینجا از همه دوستانی گلم سعید شمسی ، امیررضاتهرانی ، دفاعی ، مـرادی ، فرحزادیان ، رضاگنجی و دیگر مدیران و فعالان جومینا بابت این غیبت ناگهانی و بلند عذر می خوام. :(

امیدوارم یواش یوایش بتونم مجددا به جمع دوستان برگردم.

خوب ، بگذریم.

می خواستم ضمن تشکر از انتشار این افزونه کاربردی ، یه پیشنهاد در مورد سیستم قدرتمند فروش فایل بدم.

من سر یه پروژه ای لازم شد همچین افزونه ای رو برای یه مشتریم بنویسم ، برای همین در مورد این موضوع یه مقدار مطالعه داشته ام.

اکثر هاست ها ، برای حجم فایل اتچ شده به ایمیل محدودیت هایی قائل هستند و اجازه نمیدن فایل اتچ شده به ایمیل از یک حجم مشخصی بیشتر باشه.

یه هاست30مگ و یه هاست دیگه ممکنه 50مگ و ...(تقریبا استانداردی وجود نداره)

در مجموع ، من برای نحوه تحویل فایل به مشتری ، به یه راحل حل دیگه رسیدم.

من لینک دانلود فایل رو به وسیله php و به صورت آنلاین تولید می کردم و در ایمیل به خریدار تحویل می دادم.

بعد به کاربر اعلام می کردم که این لینک دانلود فایل مورد نظر شماست و قابلیت resume هم داره ، ولی ظرف مدت یک هفته(یا هر زمان دلخواه دیگه) این لینک منقضی میشه و دیگه نمی تونید ازش استفاده کنید.

بنظرم با این روش چندتا مشکل حل میشه :

+ اگه اشتباه نکنم ، کاربر فایل اتچ شده به ایمیل رو نمی تونه به صورت resume دانلود کنه ولی با روش پیشنهادی ، ما تعیین می کنیم دانلود resume داشته باشه یا نه.

+ در روش ارسال لینک ، دیگه محدودیت های هاست در مورد حجم فایل اتچ شده به ایمیل رو نخواهیم داشت.

+ در روش اتچ کرن فایل به ایمیل ، اگه حجم فایل زیاد باشه ، در هنگام fopen کردن فایل ، رم سرور حسابی درگیر میشه و برای فروشگاه های بزرگ ، سیستم رو کند می کنه.

+ در روش ارسال لینکی که من پیشنهاد دادم ، ما دیگه لینک مستقیم فایل رو به کاربر نمی دهیم و در نتیجه کاربر از پوشه محل نگهداری فایل های ما مطلع نمیشه، بلکه صرفا آدرس یک فایل php رو بهش میدیم.

+ در روش ارسال لینک پیشنهاد شده ، خریدار اگه بعد از یک هفته بخواد فایل خریداری شده رو برای دیگران ارسال کنه ، حداقل باید دردسر آپلود مجددش رو تحمل کنه ، چون لینک خریدش بعد از یه مدت مشخص expire میشه.

خوب ، اگه تمایل داشتین از این روش استفاده کنین ، بگین تا من توابعی رو که ازشون استفاده کردم رو تقدیم کنم تا راحت و بدون دردسر برنامه نویسی مجدد کار انجام بشه...

لینک به ارسال

خدمت شما...

دانلود

include_once( 'config.php' );
       include_once( 'class-secure-file-download.php' );
       $download = new Secure_File_Download( DB_USER, DB_PASSWORD, DB_NAME, DB_HOST );
       // Creates a key to download this file expiring after 1 day.60sec*60min*24h = 1day
       //$dl_key = $download->create_key(filename, time);
       $dl_key = $download->create_key($filename, 604800);
       //download link :
       //http://sitename.ir/download/download.php?file=" . $dl_key,$message);

لینک به ارسال

من این کامپوننت رو نصب کردم؛ ولی نمایش نمیده برای کاربران :exclamation:

برای نمایش مجموعه ها و فایلها در صفحه اصلی سایت ماژول خاصی نیاز هست ؟ :idea:

چطوری ماژول زرین پال رو روی این نسخه فعال کنیم؟ :huh:

آقا جواب نداره ؟ :(

خدمت شما...

دانلود

include_once( 'config.php' );
       include_once( 'class-secure-file-download.php' );
       $download = new Secure_File_Download( DB_USER, DB_PASSWORD, DB_NAME, DB_HOST );
       // Creates a key to download this file expiring after 1 day.60sec*60min*24h = 1day
       //$dl_key = $download->create_key(filename, time);
       $dl_key = $download->create_key($filename, 604800);
       //download link :
       //http://sitename.ir/download/download.php?file=" . $dl_key,$message);

واقعا ممنون . . . :heart: :002:

فقط میشه مراحلشو دقیق بگین باید چیکار کنیم این فایل ها رو ؟ !

لینک به ارسال

خواهش می کنم

1- یک بانک اطلاعاتی برای این اسکریپت ایجاد کنید.

2- مشخصات اون رو در config.php ذخیره کنید.

3- فایل database-install.php رو اجرا کنین.

4- حالا از این به بعد با اضافه کردن فایل های config.php و class-secure-file-download.php به برنامتون، می تونید از نمونه کدی که در پست قبل نوشتم استفاده کنید.

متغییر $dl_key حاوی کد دانلود فایل مورد نظر شماست.

پس از آن لینک دانلود فایل شما آدرس زیر خواهد بود :

لینک به ارسال

سلام به همه اساتید و دوستان گلم

اول از همه بابت غیبت تقریبا شش ماهه و ناگهانیم عذر می خوام :-/ ، اینکه چی شد که دیگه نتونستم بیام و و... داستانش مفصله.

بابت این غیبت ، حسابی شرمنده دوستان خوبم تو جومینا هستم، من بخشی از تسلتم در جوملا رو مدیونه بچه های جومینا هستم.

همینجا از همه دوستانی گلم سعید شمسی ، امیررضاتهرانی ، دفاعی ، مـرادی ، فرحزادیان ، رضاگنجی و دیگر مدیران و فعالان جومینا بابت این غیبت ناگهانی و بلند عذر می خوام.....

سلام

مهندس امیدوارم شما را دوباره در جمع جومینایی هاببینیم

زمانی که داشتم کامپوننت را مینوشتم به همین موضوع ها فکر کردم و شما هم درست میگید میشه تمام این کارها را انجام داد و لینک اکسپایر هم گذاشت . در مور محدودیت حجم در ارسال ایمل کاملا حق با شما است اما در مورد اکسپایر شدن زیاد لزومی نداره . اگر من فایلی را بگیرم که بخوام با دیگران شر کنم فرقی در اکسپایر شدنش نداره شر میکنم ;) اما یک تجربه من دارم کاربری که بابت یک فایل پول بده اونو شر نمیکنه . برعکس خارج :shy:

در هر حال خاصیت کد باز اینه که هر کس کار دیگری را کامل کنه اگر نظری برای کامل شدن این افزونه دارید دستتون را میبوسه

ارادت

اسپم : (راستی آقای شکیبا نیا چیکار میکنی همیشه فیلم هایی که میزاری در you-tube اول میاد ؟؟ راستش خیلی وقت بود میخواستم ازت بپرسم )

لینک به ارسال

با سلام

پست های اسپ حذف شدند /.

دوستان میتونند موارد این چنینی رو با پی ام . خصوصی ام هم بپرسند :001:

زندگیتان سپید

لینک به ارسال

برای نمایش مجموعه ها و فایلها در صفحه اصلی سایت ماژول خاصی نیاز هست ؟

لینک به ارسال

سلام آقای تهرانی

ممنون از افزونه ی خوب و کارآمدتون میخواستم بدونم امکان اتصال این افزونه به بانک سامان هم هست با توجه به کد باز بودن این افزونه امکانش هست روش اتصالش( به بانک سامان) رو همینجا آموزش بدبد یا وقت گیره؟

لینک به ارسال

دوستانی که از این افزونه استفاده کرده اند اگر لینک سایت هایشان را برای بررسی قرار بدن ممنون میشم. مشکلی چیزی با این افزونه نداشتید ؟ خوب کار کرده تا الان؟

با تشکر

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...