رفتن به مطلب
امیررضاتهرانی

سیستم فروش آنلاین فایل متصل به شتاب

پست های پیشنهاد شده

سلام

اتفاقا نام فایل را باید نشان بده

من فکر این موضوع را کرده بودم چون دیدم فایل ایمیل میشه لذا کسی دسترسی به پوشه فایل ها نداره

اصولا تنها برای همین مورد که کسی نتونه فایل ها را پیدا کنه این کارا انجام دادم که ایمیل بشه لذا مشکلی در این رابطه وجود نداره و قبلا در بارش فکر کرده بودیم

عزیز دل برادر

چه اشکالی داره خاصیت کد باز اینه که شما بگی من بگم از هم چیز یاد بگیریم . چرا فکر میکنید بحث کردن باعث کدورت میشه ؟! اتفاقا بحث درست باعث پیشرفت میشه !

ببینید

1- کاربر باید ببینه چه فایلی را داره میخره . نام فایل بهش نشان داده میشه اما آدرس فایل که نمایش داده نمیشه ! بعدش کاربر که عالم غیب نیست بدونه در کدام پوشه فایل شما قرار داره . اگر هم بخواد سایت شما را ریپ کنه فرقی نداره که فایل در کدام پوشه قرار داشته باشه حالا چه نام فایل بهش نشون داده بشه و چه نشه سایت را ریپ میکنه .

من میگم برای این نگرانی شما باییم یه کار دیگه بکنیم که هم نام فایل نشان داده بشه و هم سایت ریپ هم نشه .

راه حلی که بنظرم میرسه اینه که در صفحه خرید یک session باز کنیم که یک کد مخصوص را بده به مرور گر بعد یک htaccess در پوشه فایل ها اضافه کنیم که کد را از مرور گر بخونه .

منتظر نظر شما هم هستم

ارادت

با سلامی مجدد عزیزم من کی فکر کردم بحث کردن باعث کدورت میشه ؟:thankyou:

عزیزم ما چاکر بچه های جومیا هستیم ! تازه به اینجا کوچ کردیم امدیم فعالیت میکنیم قبلا تو نیوک فارسی عضو تیم توسعه دهنده ماژول و تیم امنیتی بودیم . بخواطر سنگینی cms دیگه کوچ کردیم .

عزیزم من در مطرح کردن مشکل یکم بد منظورم منتقل میکنم

من نمیگم نام فابل نشون داده نشه . باید نشون داده بشه !

فقط باید ادرس فایل نشون داده نشه آدرسی که تشکیل شده از نوع فایل حال زیپ یا رار یا هرچی

نباید ادرس نشان داده بشه دیگه حله

مثلا لینک زیر

http://www.worldproject.ir/-%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9-%D9%87%D8%A7/55/14/joominafs-dp1

در لینک بالا فیلد هایی زیر نمایشد داده میشه که یک فیلد حذف شده با نام ادرس فایل [ اگر ادرس فعال باشه مثلا فایل خود را با نام salar.zip اپلود کردید نشان میده که نباید اینطوری باشه ] الان تو فیلد پایین توضیحات فایل نشان میده کاربر چی میخره دیگه دیکه لازم نیست ادرس فایل داشته باشه !!!:D

نام شما :

تلفن همراه :

پست الکترونیک شما :

توضیحات فایل بررسی میزان تحمل استرس بین دانشجویان مجرد و متاهل رشته روانشناسی

قیمت 9000

تعداد دفعات خریداری شده 2

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

ببخشید منظور از کد 36 رقمی زرین پال متوجه نشدم ... از کجا باید بگیریم و اضافه کنیم ؟

لینک به ارسال

سلام

ببخشید منظور از کد 36 رقمی زرین پال متوجه نشدم ... از کجا باید بگیریم و اضافه کنیم ؟

با سلام وارد تنظیمات کامپوننت بشید متابط شکل عمل کنید

کد 36 رقمی پرداخت زین پال باید از سایت زرین پال بگیرید عضو شوید و درخواست درگاه پرداخت انلاین اختصاصی خود را ارسال کنید بعد 4 روز فعال میشود یه که 36 رقمی بهتون میدن باید در تنظیمات کامپوننت وارد کنید

https://ir.zarinpal.com/users/home

screen0jfs.png

لینک به ارسال

سلام دوستان من این ماژول رو نصب کردم به خوبی کار میکرد ولی بعد از عوض کردن هاستم دیگه کار نمیکنه.

وقتی دکمه خرید آنلاین رو میزنم وارد زرین پال میشه و خطای -3 میده این خططلا را کسی میشناسه؟

با تشکر.:blush:

لینک به ارسال

سلام دوستان من این ماژول رو نصب کردم به خوبی کار میکرد ولی بعد از عوض کردن هاستم دیگه کار نمیکنه.

وقتی دکمه خرید آنلاین رو میزنم وارد زرین پال میشه و خطای -3 میده این خططلا را کسی میشناسه؟

با سلام شما ایپی سرورتون هاست جدیدتون به زرین پال بدید عوض کنن برای این ارور میده عزیز ایپی هاستت عوض شده وصل نمیشه درگه دیگه

موفق باشی

لینک به ارسال

با سلام شما ایپی سرورتون هاست جدیدتون به زرین پال بدید عوض کنن برای این ارور میده عزیز ایپی هاستت عوض شده وصل نمیشه درگه دیگه

موفق باشی

ip رو تو زرین پال عوض کردم .

لینک به ارسال

موفق باشی

مشکلت حل نشده؟؟؟

ادرس سایت بزارید

لینک به ارسال

موفق باشی

مشکلت حل نشده؟؟؟

ادرس سایت بزارید

سلام دوست عزیز مشکلم حل شد مرسی:shy:

ببخشید دوستان میخواستم بدونم این عنوان رو از کجا میتونم تغییر بدم

سیستم فروش فایل جومینا

با تشکر:afro:

لینک به ارسال

سلام.

دوست عزیز شما قبلا در یک تاپیک این سوال را پرسیده اید و من جواب دادم: http://forum.joomina.ir/thread-12142.html

لطفا در همان تاپیک پیگیر باشید.

یا علی

لینک به ارسال

با سلام خدمت مدیریت جومینا

این سیستم یه مشکل کوچولوی دیگه هم داره که فکر نکنم خیلی هم مهم باشه اما اگه رفع بشه عالیه:shy:

در قسمت فهرست اقلام وقتی جنسی رو ایجاد کرده و ذخیره میکنیم، در مرحله بعد هم فایل رو آپلود کرده، اما مشکل اینجاست که اگر اشتباهی مثلا در قیمت جنس مورد نظر رخ داده باشه بعد از ویرایش مجدد فایل مورد نظری که آپلود شده ناپدید و جمله هنوز فایلی آپلود نشده است دوباره ظاهر میشه و باید مجددا فایل مورد نظر رو آپلود کنی.

امیدوارم تونسته باشم منظورم و دقیق رسونده باشم:heart:

لینک به ارسال

دوستان از بابت معرفی این سیستم بسیار ممنون !

من می خواهم

کنار توضیحات عکس برای فایل است !

یعنی کنار توضیحات یک فایل عکس از محصول هم بتوانیم بگذاریم !

راستی دوستان نمی شود کاری کرد که بعد از واریز پول در همان سایت لینک دانلود به مشتری بدهد !

من شدیدا به چنین کاری نیاز دارم !

نیاز به این دارم برای سایتم کاربر بتواند آنی پول بریزد و بعد از واریز پوب بتواند فایل را دانلود کند !

لینک به ارسال

سلام من میخواستم بدونم میشه قسمت توضیحا را جوری نوشت که اگر کاربر روی دکمه توضیحات کلیک کرد صفحه توضیحات باز شود و در حدود یک صفحه بتوان توضیحات برای هر فایل قرار داد.

مرسی

لینک به ارسال

بزودی نسه 2.5 منتشر میشه کمی صبر کنید

در نسخه 2.5 این امکانات دیده شده است

ببخشید آقای تهرانی من الان دارم کلی فایل با این سیستم آپ میکنم اگه بخوام نسخه جدید رو نصب کنم اون فایلها از بین میرن؟

نسخه 2.5 برای جوملا 2.5 است یا روی جوملا 1.5 هم قابل نصب میباشد؟

با تشکر

لینک به ارسال

با سلام و خسته نباشید

بعد از اینکه خرید از این سیستم در سایت بنده صورت می پذیرد و در هنگام بازگشت نوشته زیر نمایش داده می شود و هیچ ایمیلی برای خریدار ارسال نمی گردد

کاربرگرامی مراحل خرید شما با موفقیت انجام پذیرفت

هم اکنون یک پست الکترونیک حاوی فایل خریداری شده به صندوق پستی شما ارسال شده است لطفا پوشه های ورودی inbox و پوشه هرز نامه spam صندوق خود را بررسی نمایید

باتشکر از خرید شما

Warning: Missing argument 1 for PHPMailer::IsHTML(), called in /home/********/public_html/components/com_joominafs/views/sendemail/tmpl/default.php on line 69 and defined in /home/********/public_html/libraries/phpmailer/phpmailer.php on line 273

خواهش میکنم بنده رو یاری نمایید

لینک به ارسال

بزودی نسه 2.5 منتشر میشه کمی صبر کنید

در نسخه 2.5 این امکانات دیده شده است

ببخشید آقای تهرانی من الان دارم کلی فایل با این سیستم آپ میکنم اگه بخوام نسخه جدید رو نصب کنم اون فایلها از بین میرن؟

نسخه 2.5 برای جوملا 2.5 است یا روی جوملا 1.5 هم قابل نصب میباشد؟

با تشکر

سلام خیر نسخه 2.5 برای جوملا 2.5 آماده شده است البته خیلی امکانات دیگه بهش اضافه کرده ام و بجای زرین پل هم به بانک پاسارگاد متصل است

لینک به ارسال

والله آماده بود . اومدم بیارمش خونه از خونه منتشرش کنم دیدم هر چی فایل بوده در یو اس بی ریختم جز این یکی :-) فردا منتشر میشه

لینک به ارسال

سلام

تست کردم و بسیار ممنون

اما واسه بنده یه مشکلی هست که فایل به ایمیل ضمیمه نمیکنه و ایمیل بدون پیوست ارسال کرد

مشکلش چیه؟

سپاس

لینک به ارسال

فایل را آپلود کردید ؟ اگر اپلود میکنید مثلا یک فایل را آپلود کنید بعد در پوشه

administrator/components/com_joominafs/uploads

را نگاه کنید ببینید فایلتون اونجا قرار گرفته یا نه ؟

اگر قرار نگرفته باشه 2 تا حالت داره

1- ممکنه یک افزونه دیگه نصب کرده باشید که جلوی اپلود را میگیره مثل rsfirewall

2- حجم فایلتون خیلی بالا باشه که باید از تنظیمات php میزان حجم آپلود فایل را تغییر بدید

اگر قرار گرفته باشه و فایل را پیوست نکنه باز هم 2 تا حالت داره

1- در تنظیمات ارسال ایمیلتون از طریق php مشکل وجود داشته باشه

2- در پیکربندی سراسری تنظیمات تابع ایمیل بر روی phpmailer قرار نداشته باشه

لینک به ارسال

سلام جناب تهراني

rsfirewall نصب هست و بعد از خريد و ارجاع به سايت كه نوشته فايل به ايميل شما ارسال مي شود ير ارور پي اچ پي mail ميده

اين مشكلات رو چطور برطرف كنم و براي سازگاري با rsfirewall چه كنم ؟

تكميلي: فكر كنم اشكال ديگه وجود داره . فايل administrator رو قفل كرديم. شايد به اين دليل باشه كه ايميل بدون فايل ارسال ميكنه. درسته؟

اگر اينطوره، چطوري فايل ها رو در جاي ديگه آپلود كنيم و از اونجا فراخواني كنه؟

اين كار انجام بشه و فايل رو در فولدر دلخواه بشه آپلود كرد ، از نظر امنيت و دسترسي به فايل ها هم تا حدودي موثر هست

لطفا راهنمايي بفرماييد.

با سپاس و احترام

لینک به ارسال

با سلام به همگی

من این افزونه رو نصب کردم و خط مورد نظر رو هم اصلاح

$callBackUrl= 'http://joominamarket.net/';

موردی که پیش میاد اینه که وقتی از زرین پل برمی گرده به سایت خودم پیغام زیر رو میده

"پرداختی این تراکنش قبلا در سیستم ما ثبت شده"

چند بار هم با اسامی مختلف تکرار کردم

در واقع هر دفعه هزینه از کارتم کسر میشه اما ایمیلی برام نمیاد.

با سپاس

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...