رفتن به مطلب
امیررضاتهرانی

سیستم فروش آنلاین فایل متصل به شتاب

پست های پیشنهاد شده

b_160_150_16777215_0___images_stories_010new_fileselolingjoomina.png

درود بر شما و سال نو مبارک . این افزونه عیدی جومینا به بازدیدکنندگانش میباشد . در این فکر بودیم که در اولین پست سال جدید چه افزونه ای منتشر نماییم که هم شان ایام نوروز باشد که تصمیم گرفیتم نهایتا سیستم فروش آنلاین فایل را برای عموم منتشر نماییم . این افزونه ای است که همیشه مورد تقاضای کاربران در انجمن های مختلف بوده است و نیاز به ان شدیدا احساس میشده است . اما انچه این افزونه را از افزونه های مشابه فارسی شده که به مبالغ گزاف هم فروخته میشود متمایز میکند ان است که در طراحی این افزونه از روش MVC استفاده شده است به همین دلیل سازگاری کامل با ساختار جوملا را دارد و تغییرات آتی را برای آن بسیار سهل مینماید . از روی دیگر این افزونه به صورت کد باز ارائه شده است به همین دلیل میتواند مقاصد آموزشی خوبی را برای برنامه نویسان تامین نماید . همچنین ساختار افزونه به نحوی است که تطابق آن را با تمامی درگاه های بانکی هماهنگ مینماید . در حال حاضر این افزونه به درگاه زرین پل متصل است و بزودی سایر درگاه ها برای این افزونه منتشر میشود .

توجه : راهنما در خود سایت جومینا منتشر شده است

مطالعه راهنما افزونه

امیدوارم در سال جدید دنیا بکام و رزق و روزیتان افزون و خود واطرافیانتان سلامت باشید

سال نو مبارک

امیررضا تهرانی

فایل اصلاح شد

برای دانلود کلیک کنید

رمز فایل

www.joomina.ir

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فوق العادست ، خیلی وقته دنبالش بودم

اگه سعی کنید به سیستم پرداخت آنلاین بانک ملت متصل بشه فوق العاده میشه

در این افزونه که به سیستم زرین پال وصل میشه ظاهر 2.5 درصد زین پال در نظر گرفته نشده، درسته؟

لینک به ارسال

سلام بر همگی اقای تهرانی به فایل پیوست شده نگاه کن شما فرم ساز مخصوص جومینا رو پیوست کردید

:thankyou:

و یه چیز دیگه جوملا 1.5 دیگه بی خیال بشین

هر چی جدید زدین برپایه 2.5 باشه :blush:

لینک به ارسال
سلام بر همگی اقای تهرانی به فایل پیوست شده نگاه کن شما فرم ساز مخصوص جومینا رو پیوست کردید

؟؟؟؟

من که دوباره دانلود کردم همون فایل اصلی هست ؟؟؟

در این افزونه که به سیستم زرین پال وصل میشه ظاهر 2.5 درصد زین پال در نظر گرفته نشده، درسته؟

بله در نظر گرفته نشده است اون 2.5 درصد مربوط به فروشنده است و نه خریدار

و یه چیز دیگه جوملا 1.5 دیگه بی خیال بشین

هر چی جدید زدین برپایه 2.5 باشه

والله دلم میخواد مضافا بر اینکه کد نویسی برای 2.5 خیلی راحت تره و من هم روی 2.5 خیلی مسلط تر هستم اما هنوز طیف وسیعی از 1.5 استفاده میکنند

لینک به ارسال

مرسی که درستش کردی چون اول افزونه فرم ساز بود اولیش چون من این تو پارس جوم هم گذاشتم بلافاصله دانلود کردم فرم ساز بود

به هر حال مرسی بابت افزونه

اقای تهرانی عزیز شما رو 2.5 بیشتر کار کنید و افزونه بدین بیرون مسلما همه میان رو 2.5 :blush:

مثلا الان 2.5 یه فرم ساز خوب فارسی نداره؟؟؟؟

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز اولین بار خودم برای تست دانلود کردم ... فایل درست بود / اصلاح هم نشده همون فایل قبلی هست .

از این پس هدف اصلی جومینا 2.5 خواهد بود.

بزودی در جومینا فرم ساز مخصوص 2.5 قرار خواهد گرفت

زندگیتان سپید

لینک به ارسال

با سلام خدمت شما استاد گرامی

چه خوب خدا کنه برای عموم باشه :thankyou:

لینک به ارسال

سلام اقای دفاعی می دونم برا عموم دست اقای تهرانی درد نکنه مصداق حرف من با اقای شمسی بود که گفتن بزودی فرم ساز سازگار با 2.5 منتشر خواهد شد :blush:

لینک به ارسال

سلام

کاش در صفحه اول سایت مشخص کنید که این فایلها مربوط به کدام ورژن جوملاست تا بیخود وقتمون بابت فایلهای نا مربوط به نسخه مورد نظر خودمون تلف نشه !!!

تا حالا چند تا فایل در سایت گذاشته بودید که من را با اشتیاق برای دانلود وارد انجمن کرد ولی در آخر متوجه شدم مربوط به جولا 1.5 هستش !!!:dodgy:

لینک به ارسال

سلام

من بسته را نصب كرديد طبق توضيحات كه فرموديد عمل كردم تا آخر درست پيش رفت حتي به سيستم

بانك هم متصل شد و وجه واريزي به حسابم اومد ولي فايل كه خريداري شد را برام ارسال نكرد .

صبر كردم شايد بياد ولي بعد يك روز فايلي كه براي امتحان خريداري كردم برام ارسال نشد.

لینک به ارسال

سلام

کاش در صفحه اول سایت مشخص کنید که این فایلها مربوط به کدام ورژن جوملاست تا بیخود وقتمون بابت فایلهای نا مربوط به نسخه مورد نظر خودمون تلف نشه !!!

تا حالا چند تا فایل در سایت گذاشته بودید که من را با اشتیاق برای دانلود وارد انجمن کرد ولی در آخر متوجه شدم مربوط به جولا 1.5 هستش !!!:dodgy:

شما اگه عجله نکنی و به بالای همین صفحه دقت کنی نوشته :

تالار تخصصی جومینا | جوملای ایرانی / افزونه ها / جوملا 1.5 / کامپوننت ها / کامپوننت های فارسی v / سیستم فروش آنلاین فایل متصل به شتاب

لینک به ارسال

یا سلام خسته نباشید به تمامی کاربران جومینا

اقای تهرانی من این افزونه دانلود کردم و به صورت صحیح نصب و مطابق توضیحات کار کردم باهش

یک مشکل داره هنگام پرداخت و واریز شدن پول و برگشت به سایت و ارسال ایمیل حاوی فایل خریداری شده وارد سایت joominamarket.net میشود ایا امکانش هست بنده را راهنمایی فرماید

باز هم سلام مشکل پیدا کردم تمامی عزیزانی که این افزونه دانلود کردن این تغیر در این فایل که ادرس نوشتم اعمال کنید

public_html/components/com_joominafs/views/joominafs/tmpl/default.php

خط : 113

عبارت :

$callBackUrl= 'http://joominamarket.net/';

$callBackUrl= 'http://ADRESE saite Khod ra benevisid .com/';

لینک به ارسال

ممنون از بابت این سیستم فروش

سوال داشتم از خدمتتون

این سیستم به درگاه بانکهایی مثل پارسیان و ملت و ... وصله یا فقط زرین پال؟؟؟

لینک به ارسال

با تشکر از افزونه خوبتون .. فقط کاش که با سیستم جوملا 2.5 سازگار بود .. الان دیگه اکثرا کوچ کردن به جوملا 2.5 که از هر نظر بهتره ...

لینک به ارسال

majid33 لطفا اسپم نکنید !

فعلا فقط به زرین پل وصل هست اما برای اتصالش به پارسیان هم مشکلی نیست . اما مشکل اینجا است که بانک ها یکی 2 تا نیست بخواهیم به هر بانکی وصلش کنیم کلی میشه احتمالا به ملت وصلش میکنیم

لینک به ارسال

امکان فروش تعداد زیادی فایل با محتویات مختلف داخل یک مجموعه امکان پذیره ؟ مثلا کد شارژ ایرانسل رو توی فایلهای متنی قرار بدی و بفروشی ؟:D:idea::afro:

من الان سیستم رو چک کردم بطور کلی و اساسی ایراد داره یه فایل طراحی کردم و برای فروش قرار دادم بعد اقدام به خرید کردم در نهایت در سایت زرین پال وقتی بازگشت به سایت فروشنده رو زدم به سایت http://joominamarket.com منتقل شدم و این خطا رو داد اطلاعات پرداختی این تراکنش قبلا در سیستم ما ثبت شده است!

و فایلی هم دانلود نشد

سوال : مگه نباید بعد از خرید به سایت خوده بنده برگرده ؟ و فایل شروع به دانلود کنه ؟ :1:

لینک به ارسال

یا سلام خسته نباشید به تمامی کاربران جومینا

اقای تهرانی من این افزونه دانلود کردم و به صورت صحیح نصب و مطابق توضیحات کار کردم باهش

یک مشکل داره هنگام پرداخت و واریز شدن پول و برگشت به سایت و ارسال ایمیل حاوی فایل خریداری شده وارد سایت joominamarket.net میشود ایا امکانش هست بنده را راهنمایی فرماید

باز هم سلام مشکل پیدا کردم تمامی عزیزانی که این افزونه دانلود کردن این تغیر در این فایل که ادرس نوشتم اعمال کنید

عبارت :

$callBackUrl= 'http://joominamarket.net/';

$callBackUrl= 'http://ADRESE saite Khod ra benevisid .com/';

امکان فروش تعداد زیادی فایل با محتویات مختلف داخل یک مجموعه امکان پذیره ؟ مثلا کد شارژ ایرانسل رو توی فایلهای متنی قرار بدی و بفروشی ؟:D:idea::afro:

من الان سیستم رو چک کردم بطور کلی و اساسی ایراد داره یه فایل طراحی کردم و برای فروش قرار دادم بعد اقدام به خرید کردم در نهایت در سایت زرین پال وقتی بازگشت به سایت فروشنده رو زدم به سایت http://joominamarket.com منتقل شدم و این خطا رو داد اطلاعات پرداختی این تراکنش قبلا در سیستم ما ثبت شده است!

و فایلی هم دانلود نشد

سوال : مگه نباید بعد از خرید به سایت خوده بنده برگرده ؟ و فایل شروع به دانلود کنه ؟ :1:

با سلام کاربر گرامی لطفا این پست را به دقت بخونید و این عمل را انجام دهید مشکل ارجاع به سایت اصلی حل میشود

موفق باشید.

با سلامی دوباره به دوستان و مدیر عزیز اقای امیر زضا تهرانی گل

راجب این سیستم یه مشکل امنیتی هست که اینجا عرض میکنم و اصلاحی ان را هم قرار میدم کسی دوست داشت دانلود که در سایتش که این سیستم نصب شده به صورت اپلودی در افتیپی جای گزینه کنه

توضیحات تکمیلی راجب ضعف امنیتی این سیستم ؟ حقیقتش انقدر چیزه بزرگی نیست که بخواهیم بزرگش کنیم چند خط از کد رو پاک کنیم حل میشه.

در هنگام کار با این سیستم به صفحه خرید وارد میشوید که فیلد های زیر وجود دارد

نام شما

شماره تلفن

ایمیل

و

توضیحات فایل تست 1

نام فایل salar.zip

قیمت 200

تعداد دفعات خریداری شده 2

نوع فایل zip

مشکل اینجاست نام فایل نباید نشان داده شود چون در پوش اپلود داخل پوش ادمین قسمت کامپوننت ها کاربر میتونه بدون خرید لینک دانلود کنه

www.yorNam.ir/administrator/components/com_joominafs/uploads

و حال اگر نام فایل که در هنگتم خرید در ادامه این لینک وارد کنید میتوتنید بدون خرید دانلود کنید فایل پس این ضعفه امنیتی محسوب میشه

www.yorNam.ir/administrator/components/com_joominafs/uploads/salar.zip

یا باید برای اپلودر یه کد گذاری 32 بیتی تعریف بشه که هنگام اپلود فایل به نام دیگه تغیر بده یا این کاره ساده من انجام بده

من چند فایل قرار میدم اون جاگذین کنید حله دیگه نام فایل نشان داده نمیشه و امکان خرید به درستی ارجاع داده میشه تست شده

دانلود بستن ضعفه امنیتی

نکته مهم دیگه

بعد از جایگذین کردن این فایل ها این کار زیرو انجام بدید تمام

عبارت :

$callBackUrl= 'http://saite shoma .ir/';

ادرس سایت خودتون بنویسید

موفق باشید

نکته دیگه راجب نحوه ارسال فایل دوستان توجه فرماید

اسن سیستم فایل به بعد از پرداخت و بازگشت به صحفه اصلی سایت و نشاندادن متن

کاربرگرامی مراحل خرید شما با موفقیت انجام پذیرفت

هم اکنون یک پست الکترونیک حاوی فایل خریداری شده به صندوق پستی شما ارسال شده است لطفا پوشه های ورودی inbox و پوشه هرز نامه spam صندوق خود را بررسی نمایید

باتشکر از خرید شما

فایل برای ایمیل که هنگام پر کردن فرم وارد کردید ارسال میشود .

شما از تریق ایمیل میتوانید دانلود فرماید نه در سایت . در سایت لینکی نشان داده نمیشود فقط در ایمیل

لینک به ارسال

سلام

اتفاقا نام فایل را باید نشان بده

من فکر این موضوع را کرده بودم چون دیدم فایل ایمیل میشه لذا کسی دسترسی به پوشه فایل ها نداره

اصولا تنها برای همین مورد که کسی نتونه فایل ها را پیدا کنه این کارا انجام دادم که ایمیل بشه لذا مشکلی در این رابطه وجود نداره و قبلا در بارش فکر کرده بودیم

لینک به ارسال

عزیزم وقتی فایل نشان داده بشه کاربر میتوانه بدون پرداخت پول فایل دانلود کنه

نگاه کن وقتی نام فایل مثالن jomina.rar باشد که نشان میده در هنگام خرید کافیه این نام بردارید به اخر ادرس زیر اضافه کنید میتواند فایل دانلود کنید

www.yorNam.ir/administrator/components/com_joominafs/uploads/jomina.rar

یکم فکر کنید لطفا میدونم سرتون شلوغ ولی به خدا من درست میگم این اشتباست

حال خود دانید ما که قستمان خیره تازه با این چیزی که من میگم مشکلی پیش نمیاد فایل هم به ایمیل ارسال مشه مشکل فقط نام فایل اپلود شده ست نباید نشان داده بشه

این سایت جدید زدم این پچ شده هست http://www.worldproject.ir مشکلی هنگام خرید نداره او ضعفهم برطرف شده :thankyou:

لینک به ارسال

عزیز دل برادر

چه اشکالی داره خاصیت کد باز اینه که شما بگی من بگم از هم چیز یاد بگیریم . چرا فکر میکنید بحث کردن باعث کدورت میشه ؟! اتفاقا بحث درست باعث پیشرفت میشه !

ببینید

1- کاربر باید ببینه چه فایلی را داره میخره . نام فایل بهش نشان داده میشه اما آدرس فایل که نمایش داده نمیشه ! بعدش کاربر که عالم غیب نیست بدونه در کدام پوشه فایل شما قرار داره . اگر هم بخواد سایت شما را ریپ کنه فرقی نداره که فایل در کدام پوشه قرار داشته باشه حالا چه نام فایل بهش نشون داده بشه و چه نشه سایت را ریپ میکنه .

من میگم برای این نگرانی شما باییم یه کار دیگه بکنیم که هم نام فایل نشان داده بشه و هم سایت ریپ هم نشه .

راه حلی که بنظرم میرسه اینه که در صفحه خرید یک session باز کنیم که یک کد مخصوص را بده به مرور گر بعد یک htaccess در پوشه فایل ها اضافه کنیم که کد را از مرور گر بخونه .

منتظر نظر شما هم هستم

ارادت

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...