رفتن به مطلب
daneshpars

مشکل ویرچومارت بعد از ساخت بسته نصبی و انتقال آن به دامین دیگر

پست های پیشنهاد شده

سلام.

من یک مدت پیش در یک هاست یک سایت با جوملا و افزونه هایش که یکی از افزونه ها ویرچومارت بود ساختم و چون اون سایت برای مشتری بود باید اون رو به صورت یک بسته در می آوردم و در هاست - دامین مشتری نصب می کردم. من تمام کارهایی که قرار بود روی سایت انجام بشه رو انجام دادم و بعد به صورت بسته نصبی در آوردم و در هاست مشتری نصبش کردم. ظاهراً مشکلی نداشتم اما حالا وقتی که در ادمین سایت - در افزونه ویرچومارت وقتی می خوام یک محصول رو ویرایش کنم به آدرس اون سایت اولی که ایجاد کرده بودم بر می گردم .

و هر کاری می کنم محصول رو در سایت دوم ( مشتری ) ویرایش نمی کنه و به جاش به دامین اولیه که سایت روش نصب شده و محصولات در اون ایجاد شده اند منتقل میشه .

حالا واقعا موندم که چی کار کنم !!! :1::huh::exclamation::@

محصولات هم اینقدر زیاده که واقعا نمیشه دوباره از نو در سایت مشتری اون ها رو اضافه کرد. چون واقعا وقت گیره .

من با این افزونه ویرچمارت یک مشکل دیگه هم دارم که مدتی پیش در تایپیک زیر مطرح کردم اما کسی جوابم رو نداد .

http://forum.joomina.ir/thread-11127.html

با تشکر از شما.

:thankyou:

--------------------------------------------------------

حتی اگر محصولی هم در سایت مشتری - به صورت جدید ایجاد کنم باز هم برای ویرایش محصول جدید به دامین اولیه منتقل میشم فقط با این وجود که اون محصولی که ایجاد کردم اطلاعات و نامش نیست بلکه یک صفحه ایجاد محصول جدید بدون اطلاعات میاد. !!!!!!!!!!!!!!!!!

لطفا راهنمایی کنید که چی کار باید انجام بدم. چون واقعا این سایت رو لازم دارم و واسه ی مشتری هست .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

شما چطور سایت رو انتقال دادید؟؟

به طور دستی یا با افزونه بک آپ؟؟

مشکل شما از اینجاست که url سایت شما در تنظیمات افزونه باقی مونده

و سایت قبلی شما رو باز میکنه

برای تغییر :

شما وارد پیکربندی افزونه بشید

بعد از تب های بالا تب امنیت را انتخاب کنید

بعد در سمت راست گزینه ای هست به نام تنظیمات امنیتی

در این قسمت 2 تا لینک هست که مربوط میشه سایت شما

این دو را تغییر بدید و لینک جدید را وارد کنید

در پناه حق...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...