رفتن به مطلب
shervin

دادن ارور هنگام انتقال سایت از لوکال به سرور

پست های پیشنهاد شده

بالاخره بعد از مدتها طراحی و ساخت اولین سایتم را تمام کردم ولی برای انتقالش از لوکال wamp به سرور سایت یه مشکلی پیدا کردم محتویات www را آپلود کردم اما جداول دیتابیس را طبق آموزش ساختم اکسپورت کردم و ذخیره کردم به صورت localhost.sql.zip و از قسمت My SQL آپلود کردم اما هر کار می کنم ارور ضمیمه رو میده که عکس گرفتم کمکم کنید.خواهش می کنم کمکم کنید بگید چه جوری رفعش کنم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و درود

به نظر من با کامپونت akeeba backup یه بک آپ در لوکال بگیر

بعد اون رو انتقال بده به سایت و از طریق اینستال نصب کن خودش دیتابیس رو ایمپورت میکنه

هم راحته و هم همچین مشکلاتی پیش نمیاد.

با تشکر

لینک به ارسال

لینک دانلود این کامپوننت را بگذارید بی زحمت . فارسی شده ی جومیناش موجوده؟

لینک به ارسال

با سلام

بفرمایید خدمت شما

http://www.joomina.ir/joomla-extension/site-facility/motefareghe/115-akeebabackup-joolma-instalation.html

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

با تشکر از دوستان با نرم افزار akeeba backup بکاپ گرفتم (طبق آموزش ضمیمه ) و با برنامه ی Akeeba eXtract Wizardنیز آن را اکسترکت کردم حالا چیکار کنم . نوشتن زیپ کنید ؟ چی رو زیپپ کنم ؟ باید آپلود کنم ؟ توی هاست مگه گزینه ی نصب داره که میگن بسته نصبی ؟ خواهش می کنم کمک کنید دو روزه نتونستم سایتمو منتقل کنم روی سرور.قدم به قدم بگید لطفا. با تشکر از همه:thankyou:

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز باید فایل تولید شده رو اکسترکت وسپس زیپ کنید. بعد توی روت هاست اکسترکت کنید

این افزونه بسته نصبی میسازه و از طریق you.com/installation میشه بسته رو نصب کرد.درست مثل جوملای نو!

بدرود

لینک به ارسال

با تشکر از شما دوست عزیز اما من متوجه نشدم از طریق you.com/installation چه جوریه؟ منطورتون از you همون آدرس سایت منه ؟ فرض کنیم آدرس دامین www.hasan.ir باشه !! حالا من تو نوار آدرس بروزر www.hasan.ir/installation را زدم هیچ اتفاقی نیافتد ؟ باید جای دیگه ای وارد کنم؟ راستی اولش نباید فایل آپلود شده رو اکسترکت کنم؟ توروخدا کامل بگین؟

بعدشم باید بانک اطلاعاتی بسازم ؟یا خودش می سازه . با کمک شما دیگه چیزی نمونده :thankyou:

لینک به ارسال

با سلام

بسته خودتون رو که در واقع بک آپ اتون هست و در فرمت zip درش آوردید رو به هاست منتقل کنید

یک دیتابیس ایجاد کنید

بعد از آپلود بسته در هاست اون رو اکسترکت کنید

حالا کافیه در نوار آدرس نام دامنه خودتون رو بنویسید تا ریدایرکت بشه به صفحه نصب...

دقیقا مثل نصب جوملا باید عمل کنید و تنها فرق در شکل و شمایل صفحه نصب هست...

موفق باشید

لینک به ارسال

من اکسترکت کردم اما بازهم نصب نشد آدرسو میزنم ارور میده .یک صفحه سفید نوشته index چیکارش کنم مشکل کجاست

یکی بگه من چیارو چک کنم ببینم مشکل از کجاست؟ با فایل configuration.php هم باید کاری کنم ؟

لینک به ارسال

با سلام

بک آپ اتون سالمه؟

روی لوکال نصب می شه؟

در صورت امکان اطلاعات کنترل پنل هاست اتون رو + لینک این تاپیک رو برام پیام خصوصی کنید بررسی کنم...

موفق باشید

لینک به ارسال

با تشکر از پاسخ ما دوستان

بالاخره صفحه ی

Akeeba Backup Installer اومد . و خودش می خواد نصب کنه .فقط تو مرحله ی DB Restor گیر می کنه و ارور میده . چهار مورد زیر را می خواد ولی من که اسامی رو وارد می کنم ایراد می گیره . چه جوری درستش کنم ؟ اسم هاست همون لوکال هاسته؟ باید هنوز پوشه ی دیتابیس را ایمپورت کنم؟ یا با akeeba دیگه نمی خواد .الان واسه اینکه مطمین شم اطلاعات دیتابیس ارور نده چیکار کنم؟یکی به من بگه این فایل configuration.php رو باید چیکارش کنم ؟یه کمک کوچولو می خوام به زبان مبتدیانه؟

Database server host name

User name

Password

Database name

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...