رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام من تو تابیک دیگه جوابمو پیدا نکردم

من بکاپو ریختم قسمت DB Restore

خطا میده من پایگاه داده ساختم و.... اما با قبلی بکاپ گرفتم پایگاهها فرق داره

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و درود

دوست عزیز لطفا پیشتر توضیح دهید.

فکر میکنم با این توضیحات مشکلتون حل بشه

اگر منظورتون کامپونت akeeba backup هستش که فقط باید فایل بک آپ رو دانلود کنید و در هاست جدید و یا همون هاست آپلود کنید. بعد از آپلود فایل بک آپ رو اکسترکت میکنید و بعد در نوار آدرس سایت رو میزنید و مراحل نصب بک آپ رو انجام میدید و ایمورت پایگاه داده به صورت اتوماتیک انجام میشه.

اگر از داخل cpanel از پایگاه داده جوملا فقط بک آپ گرفتید میتونید از قسمت phpmyadmin وارد دیتابیس مورد نظر شده و گزینه import رو بزنید و دیتابیس مورد نظر ایمورت کنید.

با تشکر

لینک به ارسال

قسمت دوم خطا میده.یعنی خطا پایگاه ایا باید پایگاه قبلی روداد با جدید؟؟؟هردو خطا میده وصل نمیشه.پایگاه ساختم اما میدم جواب نمیده جدولم نداره هیچی.قبلی میدم با یوزر قبلی بازم جواب نمیده

لینک به ارسال

دوست من لطفا کامل مشکلتونو توضیح بدین، متوجه نشدم.

اگه از لوکال یا از سرور قبلی به سرور جدید می خوایین انتقال بدین باید اول از کنترل پنل هاستتون، یوزر و دیتابیس جدید بسازید و اونارو به هم مرتبط کنید و بعد مشخصات اونارو توی قسمت مربوطه وارد کنید.

یا علی(ع)...

لینک به ارسال

از همه چی بکاپ گرفتم حتی پایگاه داده

منظور با نرم افزار akabbe

من با اکاپی از همه چی بکاپ گرفتم تو wamp server حالا رو سرور خطا میده وصا نمیشه به دیتا بیس تو قسمت db store خطا میده

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز به پست 4 دقت کردید ؟

باید قبل ار ریستور ، دیتابیس جدید بسازید ، بعد به یوزر متصل کنید و بعدش بک آپ رو ریستور کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

با سلام

در صورت امکان اطلاعات کنترل پنل هاست + لینک این تاپیک را برام پیام خصوصی کنید بررسی کنم...

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...