رفتن به مطلب
mercol30

ورزن جدید VirtueMart فایل زبان فارسی آن کجا باید کپی شود

پست های پیشنهاد شده

سلام به دوستان عزیز نمی دون که چرا کسی ورژن جدید فروشگاه ساز معروف یعنی VirtueMart را فارسی نکرده است . :huh: :huh:

توی این آدرس توضیحات کامل از ورژن جدید 2 آن داده ام

این آخرین ورژن هست که هم برای هر دو ورژن 1.5 و 1.7 می باشد .

لینک دانلود آخرین ورژن 2

لینک زبان فارسی

من این زبان فارسیش را با کلی مکافات برای این ورژن پیدا کردم . ولی نمی دونم که باید چطور استفاده کرد . قدیمی ها را چرا می دونستم و انجام داده بودم ولی این یکی را نه .... حالا این زبان فارسی را باید کجا کپی کرد لطفا تست کنید چون با ورژن های قدیمی فرق دارد

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کاربر محترم لطفاً اسپم نکنید

قبلاً هم بهتون اخطار داده بودم

در صورت مشاهده مجدد برای مدتی از انجمن اخراج میشید

در جوملای 1.7 مثل 1.5 نمیشه فایل زبان را کپی کرد و ازاش استفاده کرد

باید xml نصب زبان براش ایجاد نمایید

حافظ خدایت باش

لینک به ارسال

دوست عزیز اسپام کجا بود دارم می گم چرا کسی جواب نمی ده و یادم نمی یاد قبلا اخطار بهم داده بودید و اینکه حداقل توی پیام خصوصی بفرستید و توی فرم سابقه دارمون نکنید لطفا ....

بگذریم و بریم توی بحث :

ولی این کامپوننت که آخرین ورژن هم هست توی جوملا 1.5 هم نصب می شه و اینکه باید بگویید چون جدیده با قبلی فارسی شدنش فرق می کنه ... خوب لطفا راه حلی پیش پایمان بگذارید تا فارسیش کنیم تا حالا توی هیجا فارسیش را ندیدم اگر برای فارسی کردنش هم کمک خواستید بنده آماده ام ....

چون خیلی ها نیاز دارند و فارسی شده های قبلی مشکلاتی داشتند ...

لینک به ارسال

دوست عزیز اسپام کجا بود دارم می گم چرا کسی جواب نمی ده و یادم نمی یاد قبلا اخطار بهم داده بودید و اینکه حداقل توی پیام خصوصی بفرستید و توی فرم سابقه دارمون نکنید لطفا ....

بگذریم و بریم توی بحث :

ولی این کامپوننت که آخرین ورژن هم هست توی جوملا 1.5 هم نصب می شه و اینکه باید بگویید چون جدیده با قبلی فارسی شدنش فرق می کنه ... خوب لطفا راه حلی پیش پایمان بگذارید تا فارسیش کنیم تا حالا توی هیجا فارسیش را ندیدم اگر برای فارسی کردنش هم کمک خواستید بنده آماده ام ....

چون خیلی ها نیاز دارند و فارسی شده های قبلی مشکلاتی داشتند ...

سلام دوست عزیز عزیز من کاری نداره یه کلیک کوچیک روی کلمه اخطار زیر اواتارت اګر بکنی می بینی چند بار اخطار ګرفتی این کار رو اموزش دادم بهت ولی برای اون کار هم دوست عزیزمون ستار جواب شما رو دادن اګر متوجه نمی شین می تونید بدید به کسی که این کار رو بلد هست اش براتون انجام بده.

حافظ خدایت باش

:afro::thankyou::D

لینک به ارسال

خوب دوست عزیز انجام بدید این که گفتن نداره این فروشگاه ساز معروف جوملا هست و ورژن های قبلی آن فارسی شده اند ولی این جدیده که خیلی امکاناتش بیشتر و زیباتر نه .... من فایل زبان را گذاشتم فقط دوستان کمک کنند فارسیش کنیم ....

لینک به ارسال

خوب دوست عزیز انجام بدید این که گفتن نداره این فروشگاه ساز معروف جوملا هست و ورژن های قبلی آن فارسی شده اند ولی این جدیده که خیلی امکاناتش بیشتر و زیباتر نه .... من فایل زبان را گذاشتم فقط دوستان کمک کنند فارسیش کنیم ....

دوست عزیز من هم می دونم ګفتن نداره بس بسم الله شما شروع کنید به فارسی سازیش ما هم به اسم شما می زاریم اش داخل انجمن این که ګفتم نداره اګر ما و دوستان هم فرصت کنیم این کار رو انجام خواهیم داد این که ګفتن نداره

موفق باشید

حافظ خدایت باش

:thankyou::afro::D

لینک به ارسال

من مشکلی برای ترجمه ندارم ولی تنهایی با اون همه ترجمه .... :-/ و من هم که انگلیسم قدری ضعیف ..... :blush:

ولی اگر دوستان چند نفره این کار را انجام دهیم و هر کسی یک قسمت ترجمه را بگیره مشکلی نیست ...

از همینجا اعلام می کنم هر کسی همکاری می کنه همینجا اعلام کنه ... بنده نفر اول ....

لینک به ارسال

واقعا اگر کمی وقت بزاریم می فهمیم چیه تا بخوای مزاحم شما بشیم

قبل از خواندن جواب های شما طبق تجربه ای که از قبل برای فارسی کردن کامپوننت املاکی داشتم یادم آمد و بالاخره این کار را کردم و بله این مال قسمت محیط سایت هست و قسمت ادمین نیست .

بله باید این کار را انجام دهید : که آقای صدرا حسابی نیز این مورد را کامل کرده اند :

بعد از اکسترکت کردن فایل اصلی، فایل com_virtuemart.2.0.0 رو نیز اکسترکت کن در یک فولدر، ابتدا virtuemart.xml رو باز کن، خط 38 تا 41 رو:

کد:

en-GB/en-GB.com_virtuemart.ini

en-GB/en-GB.com_virtuemart.sys.ini

به این تغییر بده:

کد:

en-GB/en-GB.com_virtuemart.ini

en-GB/en-GB.com_virtuemart.sys.ini

fa-IR/fa-IR.com_virtuemart.ini

fa-IR/fa-IR.com_virtuemart.sys.ini

بعد به این مسیر برو:

\virtuamart\com_virtuemart.2.0.0\language

یک فولدر نام fa-IR بساز و دو تا فایل زبان رو در اون قرار بده.

یه سری فایل زبان هم در \virtuamart\com_virtuemart.2.0.0\administrator\language\en-GB قرار داره که خیلی مشابه اینه و برای قسمت بکند (ادمین) ولی چند تا تفاوت کوچیک داره که در اونجا هم می تونی یه فولدر fa-IR بسازی و ترجمه هارو قرار بدی و تغییرات رو در فایل xml برای اون اعمال کنی.

پس از اتمام کارم که دوباره زیپ و بعد نصبش کن.

بنده در حال ترجمه قسمت ادمینش هستم که حدود 2000 و حتی بیشتر خط برای ترجمه داره بنده از خط اول شروع کردم هر کس می خواهد کمک کنه توی ترجمه که زودتر تمام شود و نامش در ترجمه کامپوننت درج شود کمک کند بنده هم مثل شما وقتم ذیغه و حالا پیش می ریم ببینیم تا کجا را ترجمه می کنیم و چه کسی کمکمان می کند

در اینجا عکس هایی از قسمت هایی که همین چند دقیقه پیش ترجمه کرده ام را قرار می دهم

33669787153750877117.jpg

52392420363364550651.jpg

07853772599125331515.jpg

95680139730779495777.jpg

58201513266629461439.jpg

74341881307660191009.jpg

05720810774883195579.jpg

منتظر کمک تان در ترجمه هستم

لینک به ارسال

با سلام

دوستان میشه یه آمار بدید ببینیم کاره ترجمه به کجا رسید ؟ و این فایل برای نسخه 2.0.2 هم قابل استفاده است ؟

و برای فعال سازیه ویچوال مارت فارسی باید حتما خود قسمت ادیمین جوملا هم فارسی انتخاب شده باشد ؟

من خودم با منو های انگلیسی مشکلی ندارم یه جورایی راحت تر هم هستم ولی فروشگاه ام فارسی ایست بنابراین حتما باید فارسی ساز را نصب کنم ؟

قطعا این سوال ها ، سوال هایی خیلی ها است.

با تشکر از همه دوستان

:thankyou:

لینک به ارسال

دوست عزیز

ترجمه خیلی وقته که تموم شده و من توی سایت جومینا هم انتشار کرده بودم و متاسفانه نمی دونم به چه دلیلی این پست را به طور کامل پاک کردن ... ولی شما می توانید از این انجمن دانلود کنید که من در این انجمن نیز قرار داده ام :

http://www.forums.parsjoom.ir/thread-4798.html

:thankyou: :thankyou: :thankyou: از مدیران که پاک کردن ......... والا چی یگیم دیگه ...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...