رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

باعرض سلام و خسته نباشید

من یه سال است که در سایت خودم از افزونه Authentication - GMail استفاده کردم و اعضای سایتم خیلی هاشون از این طریق عضو سایت شدن ولی حالا بعد از گذشت یه سال این و داشتن این همه کاربر این افزونه کار نمیکنه و وقتی میخوای لاگین کنی میگه شناسه و گذرواژه باهم یکسان نیستند، میخوام بدونم مشکل از سایت google هست که database نمیده به جوملا یا مشکل از افزونه منه ؟ خواهشنا کسی میدونه کمکم کنه :|

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

این مشکل بدلایلی چند مدتیه که پیش اومده و حتی برای گوگل پلاس هم بعضی وقتا مشکل پیش میاد که بیشتر مربوط به مشکلاتیه که گوگل با ایران داره یا بلعکس:cool:

به هر حال مشکل با استفاده از فلترشکن حل میشه چون فقط با آی پی ایران مشکل داره

یا علی

لینک به ارسال

ممنون از جواب هاتون، ولی الان چاره چیه ؟ اکثر کاربران سایت من با جی میل خودشون عضو شدن، من چیکار کنم که دوباره بتونن لاگین کنند ؟ سایت من یک جامعه مجازی دانشجویی ست که بسیاری از اساتید عضو هستن و جزوه ها رو اونجا آپلود میکنند و خیلی کارهای دیگه

چاره ای داره ؟

لینک به ارسال

سلام.

تنها یک راهی داره فعلا که کمی سخت است.

اینکه شما به مدیریت یوزر ها بروید و نام کاربری و پسورد جدید ست کنید و این اطلاعات جدید را به اعضا بدهید.(که فکر نکنم زیاد به درد بخوره.)

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...