رفتن به مطلب
پریسا

مشکل در فارسی سازی قالب جوملا

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان محترم

میخوام قالبی رو فارسی کنم ولی متاسفانه در فولدر CSS این فایل هارو میبینم و دقیقا نمیدانم تغییرات فارسی سازی رو باید در کدام فایل اعمال کنم.

template

editor

template.ie6

template.ie7

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در فایل css قالبی که روش دارم کار میکنم فایل هایی به این نام موجود هستند دقیقا کاربرد این فایل هارو نمیدونم ممنون میشم راهنمائی کنید.

orange_bg

orange

و چند رنگ دیگه

لینک به ارسال

قالبي كه شما در حال فارسي كردن اون هستيد چند رنگ هست. اگر در صفحه انتخاب قالب روي قالب مورد نظر كليك كنيد و وارد تنظيمات قالب مورد نظر بشيد امكان انتخاب رنگ بنديهاي مختلفي كه در قالب قرار داده شده خواهيد داشت.اين فايلها حاوي تنظيمات رنگبندي نارنجي براي قالب هستند.

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز از نام فایل ها که نمیشه گفت کارشون چیه !

اینا عکس هستند یا ....؟ پسوندشم بنویسید !

در ضمن فکر کنم بالا هم یک اشتباه تایپی کوچولو داشتید باید مینوشتید در دایرکتوری یا پوشه css نه فایل ....

اطلاعات رو تکمیل کنید تا به جواب سوالتان برسید

یا حق

لینک به ارسال

میبخشید،درسته در دایرکتوری css این فایل های css موجود هستند.و اینکه چطور میتونم تنظیم کنم که از کدام رنگ قالب استفاده کنم؟ممنون از پاسخگویی

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز به سوالی که پرسیدم جواب ندادید !

اگه برای رنگها باشند باید پسوندشون Css باشد و برای بکارگیر انها باید آنها رو در قالبتون فراخوانی کنید /

درضمن نیازی به فراخوانی نیست چون خود طراح همه این کار هارو برای قالب انجام دادن / فقط در بعضی از مواقع نیاز داره که اون فعال کنید از تنضیمات قالبتون

یا حق

لینک به ارسال

قالبي كه من در حال فارسي كردن اون هستم چند رنگ هست ، چطور باید تنظیم کنم که از کدوم رنگ استفاده کنم طبق گفته یکی از دوستان[attachment=37]

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز من جوابتون تو همون پست قبلی دادم از تنظیمات قالب/ برید به بخش قالبها و قالب مورد نظر رو انتخاب و بعد روی edit , ویرایش ... کلیک کنید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...