رفتن به مطلب
sajjadnasiri

مشکل با جی دانلود فارسی شده توسط جومینا

پست های پیشنهاد شده

سلام

من جی دانلود فارسی شده جومینا رو نصب کردم و خیلی خوب هم کار می کرد. چندتا مجموعه ساختم و فایل هم توی مجموعه ها قرار دادم. اما الان که می خوام مجموعه جدید بسازم ارور زیر رو میده:

ERROR: When you will use non latin characters for the category title, you must first deactivate the auto creation options in the configuration.

ممنون میشم اگر کسی راه حلی داشته باشه.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

به معنیش تو ترجمه گوگل دقت کردین؟

خطا: هنگامی که شما کاراکترهای غیر لاتین برای عنوان دسته استفاده کنید،
باید ابتدا  گزینه ایجاد خودکار در تنظیمات را غیر فعال کرده.

شاید مشکل مال وارد کردم نام مجموعه هاتون باشه.

لینک به ارسال

سلام

خب شما اول مجموعه های قبلی رو بصورت انگلیسی وارد کنید بعد ببنید باز هم در ایجاد مجموعه جدید مشکل دارید

لینک به ارسال

سلام

شما باید برای نام مجموعه، کلمات انگلیش بکار ببرید.

کلمات فارسی مورد قبول واقع نمیشه

آخه قبلش چندتا مجموعه با نام فارسی درست کردم. جالب اینجاست که حالا نه نام فارسی قبول می کنه نه نام انگلیسی. با نام انگلیسی هم امتحان کردم

لینک به ارسال

For each category is a directory created. When this option is activated, the directory name is automaticly generated from the chosen category title. But this is only possible with alphanumerical latin characters (also cyrillic characters are still supported). When you will use Arabic/Kanji/Jewish characters in the category title, so you must deactivate this option. You can then set the directory name manually. Important: It is not always useful, to activate this option later again. Then prior manually set directory names will again renamed automaticly when you save the category.

شما باید در تنظیمات در قسمت مدیریت "ایجاد نام فهرست برای مجموعه به صورت خودکار؟" رو غیر فعال کنی

لینک به ارسال

درود بر شما

برای من هم این مشکل هست.

اما فقط زمانی که نام مجموعه را فارسی میزنم.

زمانی که انگلیسی تایپ میکنم مشکلی ندارد!!!.

برای ساخت مجموعه با نام فارسی چه کار کنم ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...