رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

من ماژولی دقیفا مانند گرههای خبری farsnews.com می خواهم.

من از مازول MosCmenuTree استفاده کردم.من می خواهم دقیقا مثل سایت farsnews.com وقتی شخصی از قسمت اجتماعی،علمی را انتخاب می کند به صفحه ای هدایت شود که مجموعه ای از مطالب مربوط به علمی را نمایش دهد.خواهش می کنم سایت farsnews.com را نگاه بی اندازید و قسمت هایی که گفتم را عملی خودتان انجام دهید.

مسائلی که برای مهم است:1- مانند مثال زیر من بتوانم معماری را به چند بخش تقسیم کنم و هر بخش را هم به بخش های دیگری2 - مثل سایت farsnews.com وقتی شخصی از قسمت اجتماعی،علمی را انتخاب می کند به صفحه ای هدایت شود که مجموعه ای از مطالب مربوط به علمی را نمایش دهد.

+معماری

+معماری کلاسیک

+معماری مدرن

الف

ب

...

ممنون از راهنماییتون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست گرامی راستش من دقیقا منظورتون رو متوجه نشدم ولی اگه می خواین توی جوملا اینجوری منو سازی کنید، امکانات خود جوملا واسه این کار خیلی قوی هستش، میتونید مطالبتون رو به بخش ها و زیر بخش(مجموعه)های مورد نظرتون تقسیم بندی کنید و مطالبتون رو بسته به نوع موضوع در اونها قرار بدین.

موقع لینک سازی هم میتونید نوع "طرح مجموعه" یا "طرح بخش" رو انتخاب کنید که فقط فهرستی از مطالب اون بخش یا مجموعه تون رو نشون میده یا میتونید نوع منوی "طرح بلاگ مجموعه" یا "طرح بلاگ بخش" رو انتخاب کنید که مطالب اون بخش یا مجموعه تون رو همراه با متن و نوشته هاتون به صورت بلاگی نمایش میده.

مشکلی بود بگین.

در پناه حق، موفق باشین

لینک به ارسال

دوست عزیز من میخواهم منویی مانند farsnews.com ایجاد کنم.می خواهم دقیقا مثل سایت farsnews.com وقتی شخصی از قسمت اجتماعی،علمی را انتخاب می کند به صفحه ای هدایت شود که مجموعه ای از مطالب مربوط به علمی را نمایش دهد.

اینکه شما فرمودید نوع "طرح مجموعه" یا "طرح بخش" رو انتخاب کنید را باهاش کار کرده ام .حلا چطوری منو های اجتماعی و علمی را مانند farsnews.com کنم.

امیدوارم منظورم را فهمیده باشد.

ممنون از راهنماییتون

لینک به ارسال

دوست من تو انجمن سرچ کردی یا نه؟؟؟

ببین لینک های زیر بدردت میخوره یا نه.

http://forum.joomina.ir/thread-36-post-49.html#pid49

http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=13138626751.zip

http://forum.joomina.ir/thread-5238-post-29380.html#pid29380

لینک به ارسال

لینک هایی که شما فرمودید را نگاه کردم ولی بدردم نخورد.

از تو انجمن هم dtree را نصب کردم ولی منوها را به من نمایش نمی دهد.

شما می دونید کدی که به صورت دستی بتوانم منویی مانند farsnews را ایجاد کنم به چه صورت است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

راستش یه مقدار گشتم واست ولی چیز مفیدی نتونستم واست گیر بیارم.

این نوع منو رو هم فکر نمیکنم بشه با کد نویسی حلش کرد باید یه ماژول یا افزونه برای بنویسن.

ولی ماژول منوی Art Wijmo Menu فارسی رو امتحان کردم به نظرم خوبه، حداقل میتونی موقتا ازش استفاده کنی.

این هم عکسش:

download.php?imgf=13284367351.JPG

لینک به ارسال

ممنون از پیگیریتون.

ولی این بدردم نمی خوره.من می خواستم منوهایم زیرهم باشد و کنار آنهایی که زیر مجموعه باشد علامت + باشد.:s

:thankyou:

لینک به ارسال

سلام

می تونید از منوی همه کاره جومینا استفاده کنید

در سایت جومینا و فروشگاه موجوده

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...