رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام ، یک سوال در مورد Sobi دارم و اون اینکه sobi این قابلیت رو داره که بشه حالا با پلاگین هاش یا تنظیمات خودش برای هر کاربر به محض ثبت نام یک

category ایجاد بشه که فقط کاربر بتونه توی category خودش مطلب ارسال کنه نه هر category

یا اینکه آیا کامپوننت دیگری هست که بتونه این کار رو انجام بده - به طور کل یه کامپوننت میخوام که به محض عضو شدن کاربر یا لوگین کاربر عضو جوملا قبل از نصب کامپوننت در کامپوننت یک category برای اون کاربر به نام خود کاربر ایجاد کنه که کاربر فقط توی همون بتونه ارسال مطلب کنه .

از اساتید درخواست راهنمایی دارم

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

کامپوننت sobi2 از قدیمی ترین کامپوننت های جوملاست.

پیشنهاد می شود که به جای استفاده از این کامپوننت ، از k2 استفاده کنید.

این کامپوننت قدرت و امکانات بیشتری نسبت به سوبی 2 دارد.

البته یک چیزی بگم که تجربه شخصی من است:

کامپوننت k2 به تنهایی به بزرگی یک cms هست. همه ی کاربران درابتدا کار با یک cms حتما به مشکلاتی برخواهند خورد ، کامپوننت k2 نیر همینطور است و اگر با مشکلاتی روبرو شدید جا نخورید و با تمرین و تکرار و کارکردن با آن و سوال از دیگران مشکلات خود را حل کنید.

من خودم در ابتدای کار خیلی باهاش مشکل داشتم ولی الان هیچ مشکلی باهاش ندارم.

هر مشکل و سوالی داشتید از خودم بپرسید چون احتمالا تجربه آن را دارم.:1::D

برای کاری که شما می خواهید انجام بدید ، از سیستم بلاگ جومینا استفاده کنید که وقتی یکی عضو میشه ، برایش یک مجموعه ساخته میشه و کاربر می تونه توش مطلب بنویسه.

موفق باشید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام.

کامپوننت sobi2 از قدیمی ترین کامپوننت های جوملاست.

پیشنهاد می شود که به جای استفاده از این کامپوننت ، از k2 استفاده کنید.

این کامپوننت قدرت و امکانات بیشتری نسبت به سوبی 2 دارد.

البته یک چیزی بگم که تجربه شخصی من است:

کامپوننت k2 به تنهایی به بزرگی یک cms هست. همه ی کاربران درابتدا کار با یک cms حتما به مشکلاتی برخواهند خورد ، کامپوننت k2 نیر همینطور است و اگر با مشکلاتی روبرو شدید جا نخورید و با تمرین و تکرار و کارکردن با آن و سوال از دیگران مشکلات خود را حل کنید.

من خودم در ابتدای کار خیلی باهاش مشکل داشتم ولی الان هیچ مشکلی باهاش ندارم.

هر مشکل و سوالی داشتید از خودم بپرسید چون احتمالا تجربه آن را دارم.:1::D

برای کاری که شما می خواهید انجام بدید ، از سیستم بلاگ جومینا استفاده کنید که وقتی یکی عضو میشه ، برایش یک مجموعه ساخته میشه و کاربر می تونه توش مطلب بنویسه.

موفق باشید.

موفق باشید.

با تشکر فراوان از پاسخ و لطف بسیار شما ...

من قبل از sobi - کی تو (k2 ) امتحان کردم بزرگترین مشکلی که من توی k2 باهاش مواجه شدم همین منطق k2 هست

که شما می تونی یک category رو به عنوان روت مشخص کنی و کاربران بسته به سطح دسترسی شون می تونن توش مطلب بنویسند یا ایجاد category

کنند اما من نمی خوام کسی ایجاد category کنه میخوام براش به طور اتوماتیک یک شاخه ایجاد بشه وو ترجیحا هم با نام خودش باشه

بله ، به نظر میاد شما منظور من رو درک کرده باشید اما بلاگ جومینا رو از کدوم قسمت دانلود کنم ( امیدوارم منحصر به یک سری اعضا خاص نباشه چون من جزء شون نیشتم - هر چند خودم تو نمایشگاه پیشنهاد این سیستم عضویت رو به آقای تهرانی دادم )) ههه

باز هم ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...