رفتن به مطلب
mohamadiiiii

اشکال در ثبت نام اعضا

پست های پیشنهاد شده

سلام

من با ماژول ثبت نام پیش فرض جوملا1.7کار میکنم.منتها بعد از اینکه فرم عضویت رو پر میکنم و دکمه ثبت رو میزنم.دوباره فرم عضویت تو صفحه میاد و هیچ خوش آمد گویی نمایش نمیده!!!ولی تو قسمت مدیریت سایت و مدیریت کاربران usreرو ثبت کرده ولی محروم وغیرفعال هست .!!!!!من باید تغییرات خاصی اعمال کنم که user فعال بشه؟؟؟؟؟؟؟ممنون میشم راهنماییم کنید:thankyou:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یه لینک به ایمیل اون فرد فرستاده میشه باید روی لینک کلیک کنید تا ثبت نام کامل بشه -در ضمن تو باید یه منو واسه کاربر ایجاد کنی ...

لینک به ارسال

با سلام

وارد قسمت مدیریت کاربران بشید و روی دکمه تنظیمات کلیک کنید . در این قسمت نوع کاربر جدید را عضو یا ثبت نام شده یا ... قرار بدید و چنانچه میخواهید اکانت کاربر بلافاصله فعال شود در قسمت فعالسازی حساب کاربر هیچکدام را انتخاب کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

ممنون از راهنمایی هاتون .من منو هم درست کردم.بلا به بخش مدیریت کاربران هم رفته بودم وخودم دستی کاربر هارو فعال کرده بودم.منظور من این بود که حتما باید سایت رو آپلود کنم که کد فعال سازی برای کاربر بفرسته!!!!!!:huh::huh:

لینک به ارسال

بله دوست عزیز باید رو هاستتون باشه، چون باید تابع ایمیل فراخوانی بشه تا جوملا بتونه لینک رو ارسال کنه.

در سیستم لوکال چنین امکانی وجود نداره.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...