رفتن به مطلب
maihagroup

بررسی مشکلات سئو سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

سایتم رو با گوگل بررسی کردم نمره 80 گرفته واسه سئو!

اما الکسای سایتم از 3900 داره میرسه به 10000 و بازدید هام هر روز کمتر میشن!

با وبگذر - گوگل انالتیک - و .... بازدیدم رو برسی می کنم اما همشون میگن سایت افت بازدید داره ؟

این در حالی که من هیچ تغییری در یاست ندادم! - جزء انتقال هاست از ایران هاست به بریتنا همین!

به نظر شما مشکل مار کجاست!

سایتم :

http://www.e-nkh.com

تو رو خدا کمکم کنین بعد 1 سال و خورده ای هنوزم رنک گوگلم 1 با اینکه مطالبم زیاد و مفیدن!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

با تغییر هاست سرعت لود ساییتون کمتر نشده؟

با ابزار های موجود بررسی کنید ببینید لینک های شکسته در ساییتون نیست و ارور 404 چند تا داره

لینک به ارسال

سلام

سرعت سایتتون خیلی کنده!

950 کیلوبایت حجم صفحتون هستش از سرور کانادا 51.51 ثانیه طول کشیدش !!!! امروز یه سایت ۲ مگابایتی رو برای اعضای همین انجمن تست گرفتم تو ۶ ثانیه لود کرد!

لینک به ارسال

سلام

انتقال سایت + عوض شدن آی پی + تغییر موقعیت سرور میتونه باعث کم شدن رنک و بازدید باشه ( change webhosting in seo) سرچ کنی میفهمی

در مورد مشکلات سایتت هم خودت بهتر میفهمی - بهترین ابزار گوگل وبمسترهست که همه موارد رو نشون میده

در ضمن لینکهای خروجی سایتت هم کم باشه;)

لینک به ارسال

سلام دوستان

سایتم رو با گوگل بررسی کردم نمره 80 گرفته واسه سئو!

اما الکسای سایتم از 3900 داره میرسه به 10000 و بازدید هام هر روز کمتر میشن!

با وبگذر - گوگل انالتیک - و .... بازدیدم رو برسی می کنم اما همشون میگن سایت افت بازدید داره ؟

این در حالی که من هیچ تغییری در یاست ندادم! - جزء انتقال هاست از ایران هاست به بریتنا همین!

به نظر شما مشکل مار کجاست!

سایتم :

http://www.e-nkh.com

تو رو خدا کمکم کنین بعد 1 سال و خورده ای هنوزم رنک گوگلم 1 با اینکه مطالبم زیاد و مفیدن!

درود

دوست عزیز می توانید یک توضیحی بدهید که به چه صورت با خود گوگل میزان سئو سایت را فهمیدید ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید .

سلام

سرعت سایتتون خیلی کنده!

950 کیلوبایت حجم صفحتون هستش از سرور کانادا 51.51 ثانیه طول کشیدش !!!! امروز یه سایت ۲ مگابایتی رو برای اعضای همین انجمن تست گرفتم تو ۶ ثانیه لود کرد!

درود

دوست عزیز میشه بفرماید با چه ابزاری به این اطلاعات دست یافته اید ؟

ممنون میشم به طور کامل راهنمایی کنید .

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام.

آقای سروش عزیز ، برای این کار یک سرور دارند.

اما مشکل شما دوست عزیز.

اولا که سرعت لودتان خیلی کمه.

برای افزایش سرعت لود ، فایل CSS را بهینه سازی و حجم گرافیک های سایتتان را کم کنید.

پیشنهاد می شود که نوار ابزار پارس تولز را حذف کنید.(این توی سرعت لود تائیر داره)

یک نکته ای را هم بگم. شما باید هر روز سایتت را آپدیت کنی و مطالب جدید بهش اضافه کنی.

سایت شما از نظر سفحات سف خوب است(با چه کامپوننتی بهینه سازی مطالب را انجام دادید؟ sh404sef ؟)

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...