رفتن به مطلب
aseman313

اشکال در رمزگذاری پوشه Administrator

پست های پیشنهاد شده

سلام.

وقت دوستان به خیر.

من قبلا روی پوشه administrator رمز عبور گذاشته بودم و هر بار user/pass پذیرفته می شد.اما حالا پس از رمزگذاری مجدد و بعد وارد کردن آدرس صفحه مدیریت سایت user/pass پذیرفته نمی شود.user/pass های مختلف را امتحان کرده ام.با پاک کردن کش جوملا و مرورگر و حذف cookie ها و extract کردن پوشه جوملا و حتی تغییر مرورگر هم مشکل برطرف نشد.

فایل htpasswds/public_html/pooya1/administrator/passwd و htpasswds/public_html/passwd خالی بودند.

در این مدت افزونه جدیدی نصب نکرده ام.قبلا از +ECC و backendtoken استفاده می کردم که با حذف این افزونه ها و Extract کردن پوشه جوملا هم مشکل برطرف نشد.

ممنون می شوم اگر دوستان من را راهنمایی کنند .

موفق باشید.

یاحق

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

وقت دوستان به خیر.

من قبلا روی پوشه administrator رمز عبور گذاشته بودم و هر بار user/pass پذیرفته می شد.اما حالا پس از رمزگذاری مجدد و بعد وارد کردن آدرس صفحه مدیریت سایت user/pass پذیرفته نمی شود.user/pass های مختلف را امتحان کرده ام.با پاک کردن کش جوملا و مرورگر و حذف cookie ها و extract کردن پوشه جوملا و حتی تغییر مرورگر هم مشکل برطرف نشد.

فایل htpasswds/public_html/pooya1/administrator/passwd و htpasswds/public_html/passwd خالی بودند.

در این مدت افزونه جدیدی نصب نکرده ام.قبلا از +ECC و backendtoken استفاده می کردم که با حذف این افزونه ها و Extract کردن پوشه جوملا هم مشکل برطرف نشد.

موفق باشید.

یاحق

سلام

به مدیر هاستت بگو آخرین بک آپ قبل ایجاد رمز رو برات نصب کنه

موفق و شاد باشی

لینک به ارسال

سلام.

وقت دوستان به خیر.

موفق باشید.

یاحق

سلام

به مدیر هاستت بگو آخرین بک آپ قبل ایجاد رمز رو برات نصب کنه

موفق و شاد باشی

ممنون از پاسخ شما

راهی به جز backup نیست؟

اشکال از جوملاست یا هاست؟

لینک به ارسال

با سلام

username و password ورود به کنترل پنل هاست خود را هم امتحان کنید ، ببینید جواب میده

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

با سلام

username و password ورود به کنترل پنل هاست خود را هم امتحان کنید ، ببینید جواب میده

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

سلام

بله.سی پنل مشکلی نداره.حتی چندین بار رمز را برداشته ام و یا رمز جدید گذاشته ام.

مسئله اینه که هنگام ورود به صفحه مدیریت سایت این رمز را قبول نمی کنه.

لینک به ارسال

1. به cpanel مراجعه کنید و رمز فعلی رو کلا حذف کنید

2. مجدد روی پوشه مورد نظر رمز بگذارید

3. چنانچه کار بالا را به درستی انجام دادید و مشکل پابرجا بود این مشکل رو به ادمین سرورتون گزارش کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

ممنون از پاسخ شما.

یک سوال:این user/pass کجا ذخیره میشه؟در همان مسیری که در تاپیک اول گفته شد یا جای دیگر؟

با تشکر

موفق باشید

لینک به ارسال

معمولا به 2 روش می تونید از طریق cpanel پسورد گذاری رو انجام دهید

1. با مراجعه به دایرکتوری که بسته سیسم مدیرت محتوا رو در اون آپلود کردید

2. در کنترل پنل cpanel از طریق قسمت Password Protect Directories

در روش شماره 1 شما مراحل زیر رو طی می کنید:

1. وارد cpanel می شید و بعد روی File Manager کلیک می کنید

2. به دایرکتوری که بسته سیستم مدیریت محتوای خود را آپلود کردید مراجعه می کنید

3. روی پوشه مورد نظر کلیک راست کرده و Password Protect رو می زنید

4. در قسمت Security Settings تیک Password protect this directory رو بزنید و مسیر پوشه رو در فیلد Name the protected directory وارد کنید (بعنوان مثلا مسیر public_html/pooya1/administrator/ ) و روی دکمه save کلیک کنید

5. در قسمت Create User یوزرنیم و پسورد رو که هنگام ورود به ادمین می خواهید داشته باشید رو درج می کنید و روی دکمه Add/modify authorized user کلیک کنید (این یوزرنیم و پسورد یوزرنیم و پسورد اصلی ورود به ادمین نخواهد بود و در واقع می شه یوزرنیم و پسورد امنیتی شما قبل از رسیدن به قسمت ورود به ادمین سایت یا پوشه مورد نظر که پسورد گذاری می کنید)

در روش شماره 2 هم مراحل زیر طی می شه:

1. وارد cpanelشده و به بخش Password Protect Directories می روید

2. روی عنوان پوشه ای که می خواهد پسورد گذاری کنید کلیک می کنید

3. به صفحه ای منتقل می شید که دقیقا باید مراحل 4 و 5 روش اول که در بالا عرض کردم رو طی کنید...

جهت حذف پسورد قبلی نیز شما وقتی به صفحه ای که مربوط به انتخاب یوزرنیم و پسورد هست وارد می شید یک قسمت خواهید داشت به نام Authorized Users که زیر آن یک فیلد هست و نام کاربری که برای پسورد امنیتی انتخاب کردید وجود دارد که می تونید روش کلیک و دکمه delete user رو بزنید تا یوزر و پس مورد نظر حذف و اقدام به ایجاد یوزرنیم و پسورد جدید برای پوشه مورد نظر کنید...

موفق باشید

لینک به ارسال

احتمالا با حذف htaccess داخل پوشه administrator بايد درست بشه امتحانش ضرر نداره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...