رفتن به مطلب
simorgh128

سايتي براي پيدا كردن خطاهاي قالب و سايت

پست های پیشنهاد شده

امروز اتفاقي اين سايت رو پيدا كردم كارش اينه شما ادرس سايت رو بهش ميديد اون هم تمام خطاهاي موجود رو ليست ميكنه تو انجمن گشتم چيزي به اين نام نبود .هرچند من خودم تخصص ندارم اما اميدوارم براي دوستان مفيد واقع بشه . در ضمن سايت از زبان فرسي هم پشتيباني ميكنه بالاي صفحه گزينه فارسي رو بزنيد. اين هم صفحه فارسي

خطايابي

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و تشکر

توضیحات تکمیلی :

صفحه مربوط میشه کنسرسیوم جهانی وب که وظیفش پشتیبانی از زبان های طراحی وب (css,html,xhtml,xml,...) هس.

تو این صفحه شما باید لینک مربوط به صفحه htmlای که یک css بهش پیوست شده یا اینکه لینک یک css جداگونه رو وارد کنید.

یک نکته :

برخی اوقات هنگام تست ، این سایت یک لیست بلند از اشکالات رو جلوی شما میزاره که ممکنه نا امیدتون کنه! ولی معمولا با برطرف کردن اشکال اول (که احتمالا یه چیز پیش پا افتاده باشه که یادتون رفته!=مثلا علامت سیمیکالون) تعداد زیادی از اشکالات برطرف میشه.

نکته دیگه:

بعد از تست ، این سایت یک لیست از اشکالات و یک لیست از پیغام های هشدار دهنده به شما میده که باید اشکالات رو رفع کنید ولی یه پیشنهاد : پیغام های هشدار دهنده رو جدی بگیرید یعنی ارزش یه بار خوندنو داره چون میتونه یه یاد آور خوب برای موارد فراموش شده باشه.

:thankyou:

لینک به ارسال

سلام و تشكر

من رفتم ديدم ادرس يه سايتو زدم ديدم كلي خطا پيدا كرد فقط تو قالب فكر كنم خطا پيدا ميكنه

من چون قالب رو با ارتيستر درست كرده بودم و راست چچينش كرده بودم همش ميزن دستور right خطا دارد دستور center خطا دارد و ... به نظر من قالبهاي فارسي رو خطا ميگيره و يه اطلاعات نمونه واسش وارد شده كه از اونا تبعيت ميكنه :huh:

لینک به ارسال

با سلام

نه دوست عزیز برای این سایت مهم نیست که سایتت فارسی باشع , ترکی باشه عربی , انگلیسی ,...

این سایت یک مرجع کلی هست ..

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...