رفتن به مطلب
rezaaaaa

درخواست ماژول یا کامپیونت بازی

پست های پیشنهاد شده

سلام!تورو خدا زووودی کمکم کنید خیلی واجبه!من تمام انجمن رو گشتم اما اون چیزی که میخواستم پیدا نکردم!من یه ماژول بازی انلاین و اگه بشه فوتبال میخوام:thankyou:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در کل می تونید یه بازی فلش فوتبال رو بردارید در مطلب یا ماژول html دستی فایل فلشش رو وارد کنید و به نمایش بزارید.

من تا حالا افزونه بازی جوملا مخصوص فوتبال ندیدم و فکر نمی کنم باشه، ولی اگه افزونه جوملا مربوط به بازی می خواید می تونید این صفحه از جوملای انگلیسی رو ببینید.

لینک به ارسال

داداش صدرا گلم!من توی سوالم یه چیزی یادم رفت بگم!اونم اینه که میخوام این بازی به صورت رکورد گیری باشه!یعنی کاربرا بتونن رکورد ثبت کنن و بقیه هم ببینن

لینک به ارسال

نه داداش ما اف سی دردسر داره و اینکه این اسکریپت مخصوص یه سایت اختصاصی هست

لینک به ارسال

باید صبر کنی دوستان دیگه راهنمایی کنن پس من افزونه جوملایی برای چیزی که خواستی نمی شناسم و در سایت جوملای انگلیسیم موردی معرفی نشده بود، مگر این که بگی یکی برات بنویسه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...