رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام . دوستان من یک ماژول لازم دارم که توش مطالب نشان داده بشه (مثلاً گلوبال نیوز) . امکانات ماژول گلوبال نیوز هم عالیه و من فقط می خواهم توش 2تا ستون ایجاد نمایم . یعنی مطالب یک بخش را در دو ستون نمایش بده

دموی آنلاین : بخش گزارش های تحلیلی www.faraboursian.com

دوستان اگه کسی افزونه ای با این امکان سراغ دارند یا این که میشه با گلوبال نیوز این کار را کرد ، لطفاً راهنمایی کنید :thankyou:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام . مرسی . من می خواهم برای نمایش تو گلوبال نیوز یک بخش را برای نمایش انتخاب کنم ولی دو تا ستون نمایش داده بشه . درست مثل سایت فرابورسیان بخش گزارش های تحلیلی

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

لطفا صبور باشید

در تنظیمات ماژول گلوبال نیوز شما این امکان رو دارید تا اخبار رو در چند ستون نمایش دهید... (به تنظیمات ماژول مراجعه کنید مشخص هست)

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام . من خودم ان را می دانم ولی من وقتی این کار را می کنم باید دو بخش را فعال کنم . یعنی مطالب بخش اول را در ستون یک (مثلاً بخش اخبار) و مطالب بخش دوم را (مثلاً گزارش ها) در ستون دوم نمایش می دهد . من می خواهم مطالب یک بخش (مثلاً بخش اخبار) را در دو ستون نشان بدهد . مثل دمویی که ذاشتم . لطفاً راهنمایی کنید

لینک به ارسال

سلام . دموی آنلاین سایت من aryatahlil.com است . اما دمویی که می خواهم اون جوری بشه faraboursian.com است . ممنون میشم پاسخ بدهید

لینک به ارسال

دوست عزیز

در گلوبال نیوز همانطوری که فرمودید برای ایجاد 2 ستون حداقل به دو منبع ( بخش با مجموعه) نیاز دارید! و این یکی از ایراد های بزرگ این افزونه هست.

اما شما می تونید بجای دو بخش، یک بخش ایجاد و دو مجموعه در آن بسازید و به جای دو بخش این دو مجموعه را از یک بخش به گلوبال نیوز معرفی کنید تا دو ستون ایجاد شود. گر چه این مسیر کمی دردسر داره اما متاسفانه تنها راه هست و راه دیگری نیست.

یاعلی

لینک به ارسال

دوست عزیز

در گلوبال نیوز همانطوری که فرمودید برای ایجاد 2 ستون حداقل به دو منبع ( بخش با مجموعه) نیاز دارید! و این یکی از ایراد های بزرگ این افزونه هست.

اما شما می تونید بجای دو بخش، یک بخش ایجاد و دو مجموعه در آن بسازید و به جای دو بخش این دو مجموعه را از یک بخش به گلوبال نیوز معرفی کنید تا دو ستون ایجاد شود. گر چه این مسیر کمی دردسر داره اما متاسفانه تنها راه هست و راه دیگری نیست.

یاعلی

ممنون از پاسختون . یک سوال دیگه داشتم . تو این ماژول امکان فراخوانی تعداد بازدید هم وجود دارد؟ . ساعت درح چی؟ . ممنون:thankyou:

لینک به ارسال

سری به اینجا بزنید:

http://takapouco.com/Extensions/module/mod_globalnews/help-parsa-gn/help-cod.htm

همه چیز دستتون میاد

یاعلی

لینک به ارسال

سری به اینجا بزنید:

http://takapouco.com/Extensions/module/mod_globalnews/help-parsa-gn/help-cod.htm

همه چیز دستتون میاد

یاعلی

سلام آقای پارسا . بنده دیده بودم قبلاً . سوال من اینه تعداد بازدید و ساعت درج مطلب هم میشه فراخوانی کرد یانه؟ . تو اون صفحه این دو مورد درج نشده . ممنون

لینک به ارسال

دوست عزیز

تعداد بازدید خیر

درج سایت بله:

GN_date را در موقعیت مورد نظر وارد و فرمت تاریخ: ساعت: %H:%M را در پارامترهای ماژول درج کنید.

یاعلی

لینک به ارسال

دوست عزیز

تعداد بازدید خیر

درج سایت بله:

GN_date را در موقعیت مورد نظر وارد و فرمت تاریخ: ساعت: %H:%M را در پارامترهای ماژول درج کنید.

یاعلی

ممنون . فقط یک سوال . اگه بخواهم علاوه بر ساعت درج . تاریخ درج هم نمایش داده بشه ، فرمت تاریخ را باید چگونه بگذارم؟ . ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...