رفتن به مطلب
Fased Shod !

یک مشکل بزرگ در جوملا 2.5 و آپدیت دیتابیس 1.7 به 2.5

پست های پیشنهاد شده

سلام.

من جوملا 1.7 تیم جوملا فارسی را به 2.5 تیم جومینا ارتقا دادم ، یعنی پکیج نصبی را روی هاست اکسترکت کردم.

بعد وقتی می خواستیم وارد سایت بشویم ، سایت به یک فایل که در پوشه زبان بود و فرمتش php بود (زبان fa-IR) گیر می داد و ارور زیرا می داد.

Fatal error: Cannot redeclare class fa_IRDate in /home/wwwirank/public_html/administrator/language/fa-IR/fa-IR.localise.php on line 265

من این فایل را در جوملا نسخه 1.7 تیم جوملا فارسی پیدا کردم و با آن فایل جایگزین کردم تا مشکل حل شد.(لطفا دوستان جومینایی پیگیر باشند.)

بعد که این مشکل حل شد ، من به مدیریت سایست رفتم و امکانات جدید را که چک می کردم ، یکی از امکانات جدید ، یادادشت های کاربر بود که وقتی کلیک می کردیم ، ارور زیر داده می شد:

500 - یک خطا اتفاق افتاده است

Table 'sadidgho_site17.z3bq9_user_notes' doesn't exist SQL=SELECT a.id, a.subject, a.checked_out, a.checked_out_time,a.catid, a.created_time, a.review_time,a.state, a.publish_up, a.publish_down,c.title AS category_title, c.params AS category_params,u.name AS user_name,uc.name AS editor FROM z3bq9_user_notes AS a LEFT JOIN z3bq9_categories AS c ON c.id = a.catid LEFT JOIN z3bq9_users AS u ON u.id = a.user_id LEFT JOIN z3bq9_users AS uc ON uc.id = a.checked_out WHERE (a.state IN (0, 1)) ORDER BY a.review_time DESC Table 'sadidgho_site17.z3bq9_user_notes' doesn't exist SQL=SELECT a.id, a.subject, a.checked_out, a.checked_out_time,a.catid, a.created_time, a.review_time,a.state, a.publish_up, a.publish_down,c.title AS category_title, c.params AS category_params,u.name AS user_name,uc.name AS editor FROM z3bq9_user_notes AS a LEFT JOIN z3bq9_categories AS c ON c.id = a.catid LEFT JOIN z3bq9_users AS u ON u.id = a.user_id LEFT JOIN z3bq9_users AS uc ON uc.id = a.checked_out WHERE (a.state IN (0, 1)) ORDER BY a.review_time DESC LIMIT 0, 20 Table 'sadidgho_site17.z3bq9_user_notes' doesn't exist SQL=SELECT a.id, a.subject, a.checked_out, a.checked_out_time,a.catid, a.created_time, a.review_time,a.state, a.publish_up, a.publish_down,c.title AS category_title, c.params AS category_params,u.name AS user_name,uc.name AS editor FROM z3bq9_user_notes AS a LEFT JOIN z3bq9_categories AS c ON c.id = a.catid LEFT JOIN z3bq9_users AS u ON u.id = a.user_id LEFT JOIN z3bq9_users AS uc ON uc.id = a.checked_out WHERE (a.state IN (0, 1)) ORDER BY a.review_time DESC

برگشت به صفحه کنترل

این پیداست که مشکل از دیتابیس است. حالا سوال این است که چگونه دیتابیس را آپدیت کنیم.

با تشکر.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مشکل اول اینه که ما با جوملای فارسی از 2 تابع تاریخ جداگانه استفاده میکنیم

مشکل دوم هم آموزشش بزودی داده میشه در این نسل از جوملا دیگه اینطوری نیست که شما جوملا را اکسترکت کنی آپدیت بشه

لینک به ارسال

دوست عزیزم

در ابتدا مجدد جوملا 1.7 را روی هاستت اکسترک کن

بعد از مدیریت جوملا باید بروز رسانی کنی

افزونه ها-> مدیریت افزونه ها-> بروز رسانی !

حافظ خدایت باش

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...