رفتن به مطلب
amir23

مشكل در jcomment

پست های پیشنهاد شده

دوستان من jcomment رو از سايت جومينا دانلود و نصب كردم اما اين ارور رو ميده چكار كنم؟

Error building Admin Menus

اگر بايد uninstall كنم و دوباره نصب كنم لطفا بگيد كه چطوري uninstall كنم؟ ممنونم

دوستان من چند دفعه uninstall كردم و فايل رو هم دوباره دانلود كردم اما بازم خطا ميده:

Error building Admin Menus

Installing component was successful.

نظري داريد كه چكار كنم؟:1:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز مشکل از دیتابیس شما هست

بعد از حذف کامپوننت از مدیریت جوملا به پی اچ پی مای ادمین بروید

از اونجا تیبل های مربوط به کامپوننت را حذف کن و از تیبل menu نیز بخش های مربوط به کامپوننت را حذف کن

حافظ خدایت باش

لینک به ارسال

خب يعني اينكه من ديگه نميتونم اين كامپوننت رو داشته باشم؟:huh: تورو خدا يه چيزي مثل اين به من معرفي كنين كه كارم خيلي گير همين يه كامپوننته:( راستي ورژن جوملاي من 1.7 هست!!

راستي من در php myadmin كجا بايد برون و اين ها رو جذف كنم يكم مرحله به مرحله توضيح ميديد؟

لینک به ارسال

سلام

می تونید از udjacomments استفاده کنید که مخصوص جوملا 1.7 هستش

نسخه فارسی این کامپوننت در انجمن منتشر شده کافیه به بخش افزونه های جوملا 1.7 انجمن مراجعه کنید یا اینکه udjacomments رو با جستجوی پیشرفته جستجو کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...