رفتن به مطلب
khajehsaeidi

مشكل در فارسي سازي قالب آرتيستر

پست های پیشنهاد شده

من قالبي را كه با آرتيستر براي يك وب سايت طراحي كرده بودم فارسي كردم ، ولي با مشكلات فراواني روبرو شدم .:1:

آدرس سايت را ميدم كه خودتون ببينيد.

www.ispha.ir

ضمنا بايد بگم كه من توي فولدر Css فايل templet.css را ويرايش كردم و تقريبا همه چيزايي كه توي آموزشش گفته شده بود رعايت كردم . فقط نميدونم چرا اينطوري شد:64 (32):

فايل Css را هم پيوست ميكنم تا دوستان ببينند و من بيچاره را راهنمايي كنند .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام اگه دوست داشتيد خود قالب را برام پيغام خصوصي تا كامل براتون فارسيش كنم البته با همين فايل css هم ميشيه يه كارايي كرد ولي ممكنه بازم مشكلاتي داشته باشه

لینک به ارسال

من یک ماژولی مثل ماژولی که این دوستمون در سایتش برای اخبار استفاده کرده احتیاج دارم که هم عکس را نشان بدهد وهم متن را ولی زیبا تر از این ماژول .

اگر کسی سراغ داره لطفاً راهنمایی کنه .

لینک به ارسال

سلام . ممنونم از راهنمايي هاي هر دو دوست عزيز . آقا مهدي بختياري و آقا مجيد قناديان.خيلي لطف كرديد دوستان . حتما فايل را چك ميكنم و توصيه آقاي بختياري را هم عمل ميكنم.

در مورد سوال دوستمون آقاي Tick‌بايد بگم كه فكر ميكنم كاملترين و بي اشكالترين ماژولي كه بتوني براي اسكرول اخبار استفاده بكني همين ماژولي باشه كه من استفاده كردم . كه اگه سرچ كني توي انجمن بايد باشه .

آقا مجيد ممنونم از زحمتتون ،من قالب را نصب كردم

ولي اين قالب هنوز مشكلاتي توي فاير فاكس داره كه اگه ممكنه يك بار ببينيد .

لینک به ارسال

ممنونم مجيد جان .

فقط اگه ميشد من را راهنمايي كني كه اشكال كارم كجا بوده و چطوري ميتونم برطرفش كنم . لطف زيادي به من كردي . ضمنا ميتونيم توي آموزشها قرار بديم تا همه دوستان استفاده كنند .:thankyou:

لینک به ارسال

آقا اسم این ماژول خبر که استفاده کردین چیه ؟؟ میشه یه لینک دانلود برای ما بدین ؟؟؟

لینک به ارسال

سلام دوست عزيز والا زماني كه من قالب را از شما گرفتم هيچ كار فارسي سازي هنوز روش نشده بود كه بخواد اشكالي داشته باشه اما دو تا نكته را در نظر داشته باشيد توي طراحي قالبتون فاصله حروف از هم را زياد كرده بوديد اين كار در قالبهاي انگليسي مشكلي نداره اما در قالب هاي فارسي فونتش داراي مشكل ميشه و در بعضي از مرور گرها حروف را جدا از هم مينويسه

من قالب را دوباره براتون فارسي كردم تا مشكلات بر طرف بشه لطفا فيل css زير را جايگزين قبلي كنيد

http://dl.joomina.ir/file.php?file=b031159736e3b5f647befac845ce83f5

آموزشي را هم براي شما آماده كردم كه اميد وارم شما و ساير دوستان كه به فارسي سازي نياز دارن از اين آموزش استفاده كنند لينك تاپيك آموزش فارسي سازي قالب ها

آموزش فارسي سازي انواع قالب ها

لینک به ارسال

دوست عزیز khajehsaeidi می تونی یه راهنمایی دیگه به من بکنی

چطوری منوهای بالای سایتت رو آبشاری کردی یک ماهه دارم روش کار می کنم که سایت خودم را هم همینکار رو باهاش بکنم اما نتونستم اگر راهنمایی کنی ممنون می شم

لینک به ارسال

برای آبشاری کردن منوها دو راه وجود داره یا از قالب هایی استفاده کنید که قابلیت منوی کشویی را داشته باشند که 90 درصد قالب های جدید این قابلیت را دارند و یا از کامپوننت swmenu برای این کار استفاده کنید قالب جناب khajehsaeidi هم توسط آرتیستر طراحی شده که این قالب ها نیز این قابلیت را دارا میباشن آموزش های زیر را هم مطالعه کنید

http://joomina.ir/joomla-learning/menus.html

لینک به ارسال

سلام .

منو ببخشيد چند روزي نبودم .

از مجيد عزيز خيلي خيلي ممنونم راجع به وقتي كه گذاشتند . فقط مشكلي كه هست لينك دانلودش كار نميكنه.

براي آقا ياشار عزيز هم بايد بگم اسم ماژول Global News كه من اونو پيوست كردم . اميدوارم بتوني استفاده خوبي ببري.

لینک به ارسال

سلام دوباره براتون آپلود کردم البته اگه همون فایل قبلی باشه چون کلی تو سیستمم گشتم تا پیداش کردم تستشم نکردم ولی امیدوارم همون باشه

موفق باشید

http://dl.joomina.ir/file.php?file=ca1e93d774e62333334db928f3286788

لینک به ارسال

ممنونم دوست عزيز . فقط توي فاير فاكس هنوز مشكلاتي داره . من آپش كردم . ميتونيد ببينيد .

www.ispha.ir

http://ispha.ir/index.php?option=com_jforms&view=form&id=3&Itemid=75

توي ساب منو ها هم مشكل جابجايي داره (چند ميلي متر) هم توي IE و هم توي فاير فاكس .

اگه ممكنه بفرماييد كه ايراد كار چي بوده . بيشتر هدف من از مطرح كردن اين بحث يادگيري اولا خودم ثانيا ساير دوستان فوروم هستش .

خيلي ممنونم

لینک به ارسال

من یک ماژولی مثل ماژولی که این دوستمون در سایتش برای اخبار استفاده کرده احتیاج دارم که هم عکس را نشان بدهد وهم متن را ولی زیبا تر از این ماژول .

اگر کسی سراغ داره لطفاً راهنمایی کنه .

دوست عزیز khajehsaeidi می تونی یه راهنمایی دیگه به من بکنی

چطوری منوهای بالای سایتت رو آبشاری کردی یک ماهه دارم روش کار می کنم که سایت خودم را هم همینکار رو باهاش بکنم اما نتونستم اگر راهنمایی کنی ممنون می شم

با سلام دوست عزیز قوانین رو رعایت کنید و سوالاتتونو در تایپیک جداگانه مطرح کنید :exclamation:

انگار آقاي قناديان عزيز را خيلي زحمت داديم . ديگه بامون قهر كرده جواب نميده.

دوست عزیز صبور باشید / .... واز ارسال اضافی خوداری کنید

یا حق

لینک به ارسال

سلام و درود

هنوز قالب سایت شما کمی مشکل داره میتونی برام بفرستی تا براتون کاملش کنم البته قالب اصلی و دست نخورده رو

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...