رفتن به مطلب
rose

ایجاد نشدن دانلود جدید در کامپوننت جی دانلود

پست های پیشنهاد شده

سلام

من چهار ماه از جی دانلود استفاده کردم و مشکلی نداشتم ولی امروز که می خواستم یه دانلود جدید برای یکی از مجموعه هایم ایجاد کنم، دکمه های ذخیره و انصراف کار نمی کنند و بخش های توضیح کوتاه و کامل غیرفعال هستند(چیزی وارد کادر تایپ نمی شود) ..

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

من چهار ماه از جی دانلود استفاده کردم و مشکلی نداشتم ولی امروز که می خواستم یه دانلود جدید برای یکی از مجموعه هایم ایجاد کنم، دکمه های ذخیره و انصراف کار نمی کنند و بخش های توضیح کوتاه و کامل غیرفعال هستند(چیزی وارد کادر تایپ نمی شود) ..

سلام

1-یبار کش مرورگرتون رو پاک کنید دوباره تست کنید!

2-از مدیر هاستتون بپرسید در حال انتقال اطلاعات نباشند!

شاد باشید

:thankyou:

لینک به ارسال

سلام

سلام

1-یبار کش مرورگرتون رو پاک کنید دوباره تست کنید!

2-از مدیر هاستتون بپرسید در حال انتقال اطلاعات نباشند!

شاد باشید

:thankyou:

اینکار رو کردم ولی چیزی تغییر نکرد:(

فکر می کنید اگه در مدیریت جوملا از منوی ابزارها ، گزینه ی پاکسازی ذخیره ساز رو بزنم، مشکل حل بشه؟ ( اشکالی بوجود نمی یاد؟؟)

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

خیر مشکلی پیش نمیاد انجام دهید:

Purge Cache Admin <-> حذف کشهای منقضی شده

Clean Cache Admin <-> پاکسازی پوشه ذخیره سازی

Global Check-in <-> بررسی سراسری

موفق باشید

لینک به ارسال

خیر مشکلی پیش نمیاد انجام دهید:

Purge Cache Admin <-> حذف کشهای منقضی شده

Clean Cache Admin <-> پاکسازی پوشه ذخیره سازی

Global Check-in <-> بررسی سراسری

سلام

همه ی موراد فوق رو انجام دادم ولی درست نشد. یه دانلود جدید باز می کنم ، یه لحظه بدون مشکل هست ولی سریع همه چیز غیر فعال می شه!

لینک به ارسال

جدیدا تغییراتی در سیستم ندادید یا افزونه ای نصب نکردید که بعد از اون این مشکل پیش بیاد!؟

فقط یه بار اشتباهی ماژول اوقات شرعی رو حذف کردم (دوباره نصب کردم) ، یه پلاگین هم برای پخش صدا در سایت نصب کردم ولی اونم الان غیرفعال هست.

جدیدا تغییراتی در سیستم ندادید یا افزونه ای نصب نکردید که بعد از اون این مشکل پیش بیاد!؟

فقط یه بار اشتباهی ماژول اوقات شرعی رو حذف کردم (دوباره نصب کردم) ، یه پلاگین هم برای پخش صدا در سایت نصب کردم ولی اونم الان غیرفعال هست. کامپوننت نسخه موبایل رو هم نصب کردم.

لینک به ارسال

جابجایی سرور نداشتید!؟ (از ادمین سرور بپرسید...)

باز دقت کنید هر تغییر کوچک یا نصب و حذف افزونه یا فعال و غیر فعال کردن افزونه مخصوصا پلاگین ها می تونه مهم باشه... !

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

منم یبار یه همچین مشکلی واسم پیش اومد.با پلاگینها و کامپوننت های دیگه مشکل داشت،یادم نیست با چی ولی یادمه بعد از نصب یه افزونه یا یه جیز دیگه بود.بعد رفتم تو خود سایت jdownload آخرین ورژنشو دانلود کردم.درسته انگلیسی بود اما کارمو راه انداخت و همه چی درست شد.تازه کلی هم امکانات جدید نسبت به فارسیش داشت.اگ براتون مشکلی نداره اونو نصب کنید احتمالا درست بشه.

لینک به ارسال

آیا امکانش هست بعد از حذف کامپوننت ،نصب دوباره و اعمال بک آپ کامپوننت مشکل حل بشه؟( مجموعه ها و دانلود ها رو از دست نمی دم؟)

لینک به ارسال

سلام

مثل اینکه مشکل از مرورگرم بود( اخیرا آخرین ورژن فایرفاکس رو نصب کرده بودم) ... آخرین ورژن جی دانلود رو از سایت jdownloads دانلود کرده و روی لوکال نصب کردم و دیدم باز همون مشکل رو داره، بعد با مرورگر اپرا مدیریت رو باز کردم، مشکل نداشت. فقط نمی دونم مشکل فایرفاکس چیه؟.:thankyou:

لینک به ارسال

نسخه فعلی فایر فاکس رو بطور کامل حذف کنید و مجدد آخرین نسخه این مرورگر رو دانلود و نصب کنید...

اینکار رو کردم ، فایرفاکسی که نصب کردم آخرین نسخه بود.(مشکل همچنان باقی هست)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...