رفتن به مطلب
hrabiian2

نصب و کار با کامپوننت جامعه ساز مجازی cb

پست های پیشنهاد شده

سلام

من کامپوننت جامعه مجازی cb رو دانلود و نصب کردم .

ولی بعد از نصب نمی دونم باید چه کار کنم.

هرچی هم راهنماشو می خونم متوجه نمی شم.

ممنون میشم اگه مرحله به مرحله برام توضیح بدید.

یا آموزش تصویری شو برام بزارین.:1:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من فقط تا اون مرحله رو می تونم برم که کامپوننت نصب میشه و میره به فضای اصلی ای کامپوننت.

و بعد از آن را بلد نیستم.(اضافه کردن پروفایل cb در منو و پیکر بندی cb و به بعد ...)

لینک به ارسال

لینک به ارسال

دوستان فقط يه توضيح كوچيك ميديد كه يك چارچوب كلي تو ذهن ما تازه كارها هم شكل بگيره. مثلا اين جامعه ساز رو بايد رو يك ساب دمين نصب كنيم يا مثل يك قالب يا extension كه نصب ميكنيم رو همين وب سايت اصليمون ميتونيم ازش استفاده كنيم؟ بازم ببخشيد سوالاتم خيلي سطح پايينه!

لینک به ارسال

مانند بقیه افزونه ها نصب میشه ولی حجمش بیشتر هست

اگر مشکل در نصب داشت در هاست در پوشه tmp از فشردگی خارجش کنید و در جوملا از قسمت نصب از پوشه کلید نصب را بزنید

لینک به ارسال

جناب آقاي موذني ببخشيد وقتتونو باز ميگيرم. اما من در نصبش مشكلي نداشتم. درست نصب شد و در قسمت مديريت هم همه چيز درسته(وطابق با آموزش هاي شما) اما وقتي به سايتم مراجعه ميكنم هيچ چيزي مبني بر اينكه اين جامعه ساز نصب شده نمايش داده نميشه. ميخوام بدونم كه آيا من چون اين جامعه ساز رو روي يك وب سايتي كه قبلا ساختم نصب كردم اينو نشون نميده و من بايد اون رو مثل يك قالب يا چيزي مثل اين در يك ساب دمين(كه هيچ قالبي روش نصب نيست) نصب ميكردم كه به نمايش در بياد. يا اين كه الان كه روي سايتم نصبش كردم بايد برم تو تنظيمات و اونجا يه چيزايي رو تغيير بدم تا به نمايش در بياد؟

بازم عذر ميخوام سوالاتم خيلي سطحش پايينه

جناب آقاي موذني ببخشيد وقتتونو باز ميگيرم. اما من در نصبش مشكلي نداشتم. درست نصب شد و در قسمت مديريت هم همه چيز درسته(وطابق با آموزش هاي شما) اما وقتي به سايتم مراجعه ميكنم هيچ چيزي مبني بر اينكه اين جامعه ساز نصب شده نمايش داده نميشه. ميخوام بدونم كه آيا من چون اين جامعه ساز رو روي يك وب سايتي كه قبلا ساختم نصب كردم اينو نشون نميده و من بايد اون رو مثل يك قالب يا چيزي مثل اين در يك ساب دمين(كه هيچ قالبي روش نصب نيست) نصب ميكردم كه به نمايش در بياد. يا اين كه الان كه روي سايتم نصبش كردم بايد برم تو تنظيمات و اونجا يه چيزايي رو تغيير بدم تا به نمايش در بياد؟

بازم عذر ميخوام سوالاتم خيلي سطحش پايينه

اگه ميشه لطفا برين تو اين سايت ببينين درسته كه جامعه ساز مجازي به نمايش در نمياد؟؟www.easytrading.ir

لینک به ارسال

نیاز به نصب روی یک سیستم جوملا جدید نیست. روی همون جوملایی که قبل نصب کردید اجرا میشه. شما مثلاً در منو ها و ماژول ها، لوگین قبلی را پاک کنید (نیاز به حذف افزونه از جوملا نیست) ، الان در منو لوگین سی بی را بگذارید تا جایگزین بشه. وقتی ورود جوملا باشه ، ورود سی بی عمل نمی کنه!

لینک به ارسال

آقای موذنی

بی زحمت همین آموزش ساخت لاگین و ... را برام بزارید.چون من دقیقا همینجا مشکل دارم.

کامپوننت را نصب میکنم.بعد از نصب ، خودکار میره تو مدیریتش ولی دیگه از ادامش بلد نیستم چه کار کنم

لینک به ارسال

سلام دوستان

آیا کامپوننت CB  امکان پست گذاری یا اشتراک گذاری عکسو به اعضا میده؟

اگر این امکان وجود داره، چطوری باید فعالش کنم؟

مرسی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...