رفتن به مطلب
mercol30

گالری عکس فوکا گالی فقط با ie مشکل داره چرا ؟؟

پست های پیشنهاد شده

سایتی که برای یکی از مشتریان طراحی کرده ام با این نام : به دلیل آمدن توی جستوی گوگل فقط عکسش را می زارم :

zwlt41tjw69ewv0dsop.jpg

گالری عکسش که با فوکا گالری طراحی شده است در اکسپلورر مشکل داره ظاهرا دوستان زیاد توی انجمن ها در این مورد بحث کرده اند و من جایی دیدم که گفته بودن اصلاحیه برای ie ولی اوجا لینکی برای دانلود نبود ..

به هر حال چطور باید این مشکل را اکسپلوررها حل نمود . این جواب تمام دوستانی هست که با فوکا گالری کار می کنند .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

خب دوست عزیزم چی با ie مشکل نداره !!؟!؟!!؟

برای ie اصلاح شده

شما برو به این لینک

http://www.joomina.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=336&Itemid=

لینک به ارسال

با این هم نیومد و جالبه که قالب برای ie هم بهینه شده است . فعلا که پشیمان شدم از استفاده از این کامپوننت و از یک پلاگین برای این کار استفاده کردم . با تشکر

درست که من بی خیالش شدم ولی شما حتما توی اکسپلورر تستش کنید و نیتجه را به بنده و دیگران بگویید تا ببینیم واقعا کار می کند .

لینک به ارسال

شما با کدوم نسخه ie باهاش مشکل داری؟

با یه قالب دیگه هم امتحان کن ببین همینجوریه

لینک به ارسال

دوست عزیز فرقی نکرد .... شاید ... می گم شاید مشکل از قالب من باشه که فکر نمی کنم خودتان توی ie7 امتحان کنید . و اگر مشکلی هست حل نمایید تا دوستان سر در گم نشوند و هی سوال نکنند و تگر هم مشکلی نداشت ما باید بگردیم به دنبال مشکل که از ما می باشد ..

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...