رفتن به مطلب
rezaaaaa

کمک برای گزاشتن اواتار

پست های پیشنهاد شده

با سلام!من می خوام اواتار واسه قسمت نظارت سایتم بزارم اما این افزونه رو نصب کردم و طبق بحث هایی که توی پست های قبل انجام شده انجام دادام اما نشد بتازم!من اینو نصب کردم اما نمیدونم چه جوری و کجا اواتار رو قرار بدم

اسم افزونه plg_jcomments_davatar_0.1.0

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

وارد کامپوننت بشوید. قسمت تنظیمات-- سطح دسترسی-- و نمایش آواتور را تیک بزنید و ذخیره کنید

و پلاگین زیر را نصب و فعال کنید

دانلود jcomments avatar

لینک به ارسال

با سلام!من این کار رو کردم!حالا میشه بهم بگید که چه طوری اواتار مخصوص رو قرار بدم؟

داداش علی تورو خدا کمک کن!من اینو نصب کردم!حالا بگو چه کنم که اون اوتار مورد نظرم رو جایگزین این کنم

لینک به ارسال

داداش گلم چرا شما یکم دقت نمی کنید!

آنجا نوشته Avatar Source یعنی منبعش کجا باشه؟ از هر کدوم از افزونه هایی که الان روی سیستم جوملاتون موجود دارید

اگر هم بدون آواتار بود از اینجا لود میشه:

components\com_jcomments\images\no_avatar.png

خب برای پیش فرض این عکس را تغییر بدهید

لینک به ارسال

خوب داداشم من میخوام فقط برای خودم باشه!حالا اگه کسی دیگه هم خواست میشه واسش یکی دیگه بزارم؟

لینک به ارسال

ببینید آواتار از یک کدام از این افزونه ها لود میشه. و اگر در یکی از آن سیستم ها(Avatar Source)، آواتار موجود بود، در اینجا هم لود میشه

پس برای کل کاربران (بدون) components\com_jcomments\images\no_avatar.png لود میشه (پیش فرض) و بقیه آواتارها ویژه آن کاربرها هست

لینک به ارسال

داداشم تمام حرفات درسته!اما من الان یه اواتاری تو سیستمم هست!الان اونم اپ کردم و توی پوشه components\com_jcomments\images\no_avatar.png

گذاشتم!اما بازم همون معمولیه رو نشون میده

لینک به ارسال

خیلی عجله نکنید! من تست کردم

شما یکبار دیگه رفرش بفرمائید، یا یک نظر جدید ارسال کنید و تایید کنید تا با عکس جدید ظاهر بشود

در ضمن اندازه آواتار بهتره 32×32 باشه و با فرمت png

موفق باشید

لینک به ارسال

ای ولاا داش علی!نوکرتم!دستت طلا مدیر محبوب:heart::heart::heart::heart::heart::heart:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...