رفتن به مطلب
e601

مشکل آپدیت آپدیت نشدن آدرس در کامپوننت AceSEF

پست های پیشنهاد شده

سلام

من کامپوننت AceSEF رو از سایت joomina.ir دانلود کردم و الان دارم از اون استفاده میکنم.

مشکلی که من دارم اینه که وقتی یه مطلب رو داخل یه مجموعه قرار میدم و این کامپوننت ادرس دهی میکنه و آدرس برای اون مطلب ذخیره میشه ، اگه دوباره بخواهیم مطلب رو داخل یه مجموعه دیگه قرار بدیم ادرس فارسی شده ی مطلب آپدیت نمیشه !

به بیان ساده تر اگه اول مطلب رو داخل مجموعه اول ذخیره کنی و بعدا به هر دلیلی بخوای مطلب مورد نظر رو داخل مجموعه سوم قرار بدی ، بعد از این تغییر ، آدرس فارسی مطلب حاوی همون مجموعه اول هستش !

یعنی :

بعد از اینکه مطلب رو داخل مجموعه سوم قرار بدیدم ، باز هم آدرس مطلب همین آدرس بالایی هستش در صورتیکه باید بصورت زیر بشه :

ایا راهی برای آپدیت کردن این نوع آدرسها هستش؟!

اگه نشه که کلی دردسر داریم با این کامپوننت !!!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

من کامپوننت AceSEF رو از سایت joomina.ir دانلود کردم و الان دارم از اون استفاده میکنم.

مشکلی که من دارم اینه که وقتی یه مطلب رو داخل یه مجموعه قرار میدم و این کامپوننت ادرس دهی میکنه و آدرس برای اون مطلب ذخیره میشه ، اگه دوباره بخواهیم مطلب رو داخل یه مجموعه دیگه قرار بدیم ادرس فارسی شده ی مطلب آپدیت نمیشه !

به بیان ساده تر اگه اول مطلب رو داخل مجموعه اول ذخیره کنی و بعدا به هر دلیلی بخوای مطلب مورد نظر رو داخل مجموعه سوم قرار بدی ، بعد از این تغییر ، آدرس فارسی مطلب حاوی همون مجموعه اول هستش !

یعنی :

بعد از اینکه مطلب رو داخل مجموعه سوم قرار بدیدم ، باز هم آدرس مطلب همین آدرس بالایی هستش در صورتیکه باید بصورت زیر بشه :

ایا راهی برای آپدیت کردن این نوع آدرسها هستش؟!

اگه نشه که کلی دردسر داریم با این کامپوننت !!!

بعد از تغییر آدرس ها بایستی در داخل کامپوننت بر روی گزین پاکسازی و بروزرسانی کلیک کنید تا آدرسهای صحیح مجددا ایجاد بشود که البته بسته به تعداد لینک هایی که در سایتتان وجود دارد مقداری طول خواهد کشید و با ریفرش کردن سایت متوجه تغییرات خواهید شد.

لینک به ارسال

ممنون ولی مشکل حل نمیشه !

ضمن اینکه یه مشکل دیگه هم دارم و اونم اینه که قبلا یه منو ایجاد کردم که مطالب مربوط به یک مجموعه خاص رو بصورت لیست نمایش بده (یعنی همون لیستی که عنوان مطلب و تعداد بازدید داره) ولی الان که منو رو ویرایش میکنم تا لیست مطالب رو بصورت بلاگ نشون بده تغییری در سایت ایجاد نمیشه !

لینک به ارسال

ممنون ولی مشکل حل نمیشه !

ضمن اینکه یه مشکل دیگه هم دارم و اونم اینه که قبلا یه منو ایجاد کردم که مطالب مربوط به یک مجموعه خاص رو بصورت لیست نمایش بده (یعنی همون لیستی که عنوان مطلب و تعداد بازدید داره) ولی الان که منو رو ویرایش میکنم تا لیست مطالب رو بصورت بلاگ نشون بده تغییری در سایت ایجاد نمیشه !

این مشکلی که می گید منو رو ویرایش می کنم ولی تغیری توش اعمال نمیشه من هم دارم، و بعد از کلی دردسر فهمیدم مشکل از همون کامپوننت acesef هستش. اصلا اینو پاک کنی بهتره (کامپوننت خلی خوبی هستش و لی گیجه)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...