رفتن به مطلب
sina_67_85

پلاگین جلوه های متن

پست های پیشنهاد شده

من هر کاری میکنم این پلاگین کار نمیکنه!

من بلد نیستم کار کنم یا روی سایت من جواب نمیده؟

دوستان دست یاری برسونین

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عزیز اگر کدهای مربوطه را از صفحه جومینا یا سایت اصلی کپی کرده اید کمی در انها دقیق شوید.

فاصله هایی به اقتضای کپی از صفحات وب ناخود آگاه بوجود می آید که در متن کد شما باید حذف شوند.

و اینکه خود این پلاگین را حتما قبلا فعال کرده باشید. نصب تنها کفایت نمی کند. مطمئن باشید به بهترین نحو در سایت شما کار خواهد داد.

موفق باشید.

لینک به ارسال

من هم دارم از اون پلاگين استفاده ميكنم هيچ مشكلي نداره

همونطور كه رفيقمون گفتن بايد ابتدا پلاگين رو نصب؛ سپس فعال سازي و نهايتا در وارد كردن كدها دقت كنيد(بايد بدون فاصله باشن).

كد هاي پلاگين رو ميتونيد در ويرايشگرتون از قسمتي كه كدهاي متن رو نمايش ميده وارد كنيد. اينطوري راحت تره.

لینک به ارسال

اگر به صفحه این پلاگین در سایت جومینا مراجعه کنید کدهای عملکرد این پلاگین به این صورت نوشته شده اند:

{xtypo_alert }متن شما { /xtypo_alert }

یا

{xtypo_info }متن شما { /xtypo_info }

و یا مثلا:

{xtypo_warning }متن شما { /xtypo_warning }

که اگر این ها را به Notepad منتقل کنید می بینید که قبل از بستن آکولاد ها یک فاصله اضافه مشاهده می شود. خب اینها باید حذف بشوند. متن هم باید در ابتدا و انتها فاصله ای نداشته باشد. با درود

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...